Ana Sayfa / Kadınca / Survivor Kardelen diskalifiye oldu mu?

Survivor Kardelen diskalifiye oldu mu?

Kardelen Survivor 2023’ten ayrıldı mı son durumu nasıl bilgisi. Survivıor 2023 kardelen kaza geçirdi hastaneye kaldırıldı. Survivor’da yürekler ağza geliyor! Acı içinde kıvranan Kardelen, hastaneye kaldırılıyor

Survivor kardelen yarışmadan ayrıldı mı sakatlığı ciddi mi sorusu.

Survivor 2023’ün bu akşam yayınlanacak olan 53. bölümünde yürekleri ağza getiren anlar yaşanıyor. Ödül oyununda kıyasıya mücadele eden Kardelen sakatlanıyor. “Dizim döndü” diyerek acı içinde kıvranan Kardelen, oyun alanında yapılan müdahalenin ardından ambulansla hastaneye kaldırılıyor.

TV8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor 2023, bu akşam 53. bölümüyle ekrana gelecek. Yarışmanın yayınlanan 2. fragmanında ise ödül oyunda mücadele eden Kardelen sakatlanıyor.

HASTANEYE KALDIRILIYOR
Survivor 2023’ün bu akşam yayınlanacak olan bölümünde yarışmacılar ödül oyunda havuzun üzerine kurulan ağaçlara tırmanarak bayrakları toplamaya çalışacak. Kardelen ise ağaca tırmandığı esnada sakatlanıyor. Dizinin döndüğünü söyleyen Kardelen, acı içinde kıvranarak havuza düşüyor. Ekibin müdahalesiyle havuzdan çıkarılan yarışmacı, oyun alanındaki ilk müdahalenin ardından ambulansla hastaneye kaldırılıyor. Çığlıklarıyla adayı inleten Kardelen’in sağlık durumu ise yeni bölümde belli olacak.

İlginizi Çekebilir

Çağrı Telkıvıran neci, nereli ve kim?

Çağrı Telkıvıran aslen nereli, yaşı, eğitimi ve kimdir bilgileri. Defne Samyeli’nin yeni sevgilisi kendisinden kaç …