Ana Sayfa / Kadınca / Survivor Seda Demir kaç doğumlu, nereli
SURVİVOR 2017 SEDA DEMİR KİM

Survivor Seda Demir kaç doğumlu, nereli

Survivor 2017 ünlü yarışmacılarından biri de Seda Demir oldu. Sempatikliği, güzelliği ile dikkat çeken oyuncu Seda Demir’in Survivor’daki performansı şimdiden merak edilmeye başlandı. Güçlü rakipleriyle yarışacak olan Survivor Seda Demir’in yaşamını sizler için yazıya döktük. 

Survivor 2017’nin ünlülerinden biri de oyuncu Seda Demir oldu. Seda Demir ilgniç ve sempatik kişiliği ile Survivor 2017’ye farklı bir renk katacak gibi görünüyor. Seda Demir’in açlığa karşı dayanıklılığı da bu yarışmayla test edilecek. Biz de Seda Demir’in hayatını sizler için derledik.

SEDA DEMİR HANGİ DİZİLERDE OYNADI

Seda Demir 8 Mart 1983 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Türk dizi ve sinema oyuncusu olan Seda Demir, 2007 ve 2010 yılları arasında rol aldığı Yaprak Dökümü dizisindeki Sedef rolüyle tanınır.
Seda Demir, fuarlarda hostestlik yaptı, arkadaşlarının teşvikiyle ajansa kayıt oldu. Birçok kez deneme çekimlerine çağrıldı, bir süre çekimlere gitmeyi reddetsede çekimlere katıldı. İlk işi İş Bankası reklamında oynamak oldu. Sonrasında çeşitli reklamlarda rol aldı.
Seda Demir ilk dizi deneyimini Yaprak Dökümü dizisindeki Sedef rolüyle yaptı. Dizi sona erdikten sonra 2011 yılında Yıldız Masalı dizisinde Sude karakterini canlandırdı. Kısa bir süre ekranlara ara verdi 2013 yılında İntikam dizisinde Sude karakteri ile ekranlara geri döndü. Ardından 2014 yılında Beyaz Karanfil dizisinde Elif karakterini canlandırdı. İlk sinema deneyimini 2015 yılında Evlenmeden Olmaz filminde Ayşe karakteriyle yaşadı.

İlginizi Çekebilir

Ceylan Ertem neci, nereli ve kim?

Şarkıcı Ceylan Ertem aslen nereli, yaşı, eğitimi. Ceylan Ertem sokak köpekleri için ne dedi? Ceylan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting