Ana Sayfa / İlginç / Survivor’da Türkler mi Yunanlılar mı kazandı? 18 Mayıs

Survivor’da Türkler mi Yunanlılar mı kazandı? 18 Mayıs

Survivor’da dün gece Türkler ile yunanlı yarışmacılar arasında oynanan oyununun ilk turunu Türk Survivorlar kazandı. Elif son sayıyı alarak Türkler’e galibiyeti getirdi. yunanlılar ise büyük bir üzüntü yaşadı. 

Düng gece Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasını Türkler kazandı. Survivor adası bu kez gerçekten de muhteşem bir karşılaşmaya sahne oluyor. Türk ve Yunan takımları arasındaki müthiş mücadele öncesinde söz alan Survivor İlhan Mansız, diğer tüm yarışmacılardan destek gören bir öneri geldi. Acun Ilıcalı, Türk takımından Survivor Sabriye ve Yunan takımında Sara ile ilgili ilginç bir detayı Sakis ile paylaştı.

SURVİVOR 2017 TÜRKİYE YUNANİSTAN YARIŞMASI SONUCU

Survivor adasında sürprizler ve yeni heyecanlar hız kesmeden devam ediyor. Bu sürprizlerle alakalı geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı yine bir açıklama yaptı. Acun Ilıcalı, Perşembe günü gönüllüler takımından ve ünlüler takımından bir karma ekip oluşturacaklarını ve bu ekibin Yunan Takımı ile bir oyunda rekabet edeceğini belirtti. Bu haber tüm Survivor Yarışmacıları arasında büyük bir coşku ile karşılandı. Özellikle Acun Ilıcalı bu açıklamayı yaptıktan sonra ünlüler takımından Furkan Kızılay, bu habere çok sevindiğini ve en çok istediği şeylerden bir tanesinin bu olduğunu söyledi. Benzer şekilde yine ünlüler takımından Adem de daha önce Yunan boksörler ile mücadele ettiğini ve Atina’ya gittiğini söyleyerek, bu seferkinin de oldukça keyifli bir mücadele olacağını düşündüğünü belirtti. Aynı zamanda Adem Kılıççı, sürekli aynı kişiler ile yarıştıklarını ve bundan biraz sıkılmaya başladıklarını, yeni kişiler ile yarışmacının onlar için çok daha heyecanlı ve güzel olacağını söyledi.

Acun Ilıcalı, Türkiye ve Yunanistan arasında yapılan bu yarışma ile ilgili olarak iki ülke arasındaki gerilimli dönemlerin artık geçtiğini ve her iki ülkenin de dost iki ülke olduğunu söyledi. Bu yapılan Survivor oyununun da amacının yalnızca zaten komşu olan iki ülkenin biraz daha birbirlerine yakınlaşmasını sağlamak olduğunu sözlerine ekledi.

İlginizi Çekebilir

Maldivler’e İsraillilerin girişi yasa

İsraillilere ülkeler kapılarını kapatmaya başladı. Maldivler İsrail pasaportluları almayacak. türkiye’nin de İsrailllileri ülkeye almaması bekleniyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting