Ana Sayfa / Kime Ait / TCDD işçi alma şartları
TAŞERON İŞÇİ KAMU

TCDD işçi alma şartları

TCDD neye göre işçi ve personel alıyor, TCDD başvuru nasıl ve nereye yapılır soruları. TCDD hangi illerde kaç kişi alacak ve başvuru tarihleri ne zaman ve nereye yapılacak tüm bilgileri. 

Yeni TCDD eleman alım şartları ve başvuru tarihleri ile tCDD kaç işçi alacak hangi illerde nereye başvurulacak bilgisi. TCDD işçi başvurusu ile bünyesine 88 kişi almaya hazırlanıyor. İstanbul, Ankara, İzmir gibi birçok ilde gerçekleştirilecek olan TCDD işçi alımı başvurusu, ilana başvuruda bulunmak isteyen on binlerce kişi tarafından araştırılmaya devam ediyor. Peki, TCDD işçi alımı başvurusu nasılk yapılacak? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler
TCDD tren teşkil işçisi alımı için ilan yayımladı. Birçok ilde gerçekleştirilecek olan alımlar ile bünyesine 88 tren teşkil işçisi almaya hazırlanan TCDD, personel alımı ile ilgili sayıları Devlet Perseonel Başkanlığı internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuru ile açıkladı. İşte, TCDD personel alımı başvurusu ve detaylı bilgiler

TCDD, personel alımı ilanı ile ilgili şu ifadelere yer verdi;

“88 Tren Teşkil İşçiliği sanat kolunda işçi alınacaktır.

Türkiye Çalışma ve İş Kurumunda talebimiz Açık İş İlanlarında 12.12.2017 – 21.12.2017 tarihleri arasında ilan edilecektir. Talebimiz ilan edildikten sonra ilanda belirtilen şartları taşıyan adaylar, başvurularını Türkiye Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerine yapılacaktır. Başvuru yapmak isteyen adayların dikkat etmesi gereken hususlar TCDD TAŞIMACILIK A.Ş web sitesinde (http://www.tcddtasimacilik.gov.tr) yayınlanacaktır.”

Adayların, Raylı Sistemler İşletme, Raylı Sistemler Elektrik Elektronik, Raylı Sistemler İnşaat, Raylı Sistemler Makine, Raylı Sistemler Mekatronik mezunu olmaları gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir

Ankara emekli mitingi tarihi ve saati

Emekli mitingi Ankara kaç kişi katıldı katılacak bilgisi. 26 mayıs Ankara büyük emekli mitingi. CHP …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting