Ana Sayfa / Yaşam / Tekirdağ’da aile faciası

Tekirdağ’da aile faciası

Emniyette teknisyen olarak çalışan adam 5 yaşındakı çocuğunu ve karısını öldürüp intihar etti. Tekirdağ’da cinnet geçiren adam ailesini katletti. Tekirdağ’da İl Emniyet Müdürlüğü’nde teknisyen olarak çalışan bir kişi, eşi ve 5 yaşındaki oğlunu tabanca ile vurduktan sonra intihar etti. İhbar üzerine eve giren polise ekipleri korkunç manzarayla karşılaşırken, cenazeler savcının incelemesi sonrası Tekirdağ Şehir Hastanesi morguna kaldırıldı.

Şenol Şahin eşini ve çocuğunu öldürüp intihar etti. Tekirdağ’da emniyette teknisyen olarak çalışan adam eşini ve çocuğunu öldürüp intihar etti. Tekirdağ’da bir evde biri çocuk 3 kişi silahla vurulmuş halde ölü bulundu. 100. Yıl Mahallesi’nde bir apartmanda ikamet eden Şirin ailesinden yakınlarının haber alamaması üzerine durum polis ekiplerine bildirildi.

KORKUNÇ MANZARAYLA KARŞILAŞTILAR
Polis ekipleri Cevat Kurtuluş Sokak’taki apartman dairesine gitti. Kapının açılmaması üzerine çilingir vasıtasıyla eve giren ekipler, içeride biri çocuk 3 kişinin hareketsiz yattığını gördü.

Emniyette çalışan teknisyen, eşi ve 5 yaşındaki çocuğunu vurduktan sonra intihar etti

SİLAHLA VURULMUŞ HALDE BULUNDULAR

Sağlık ekipleri, hareketsiz yatan Ali Emre Şirin (5), Duygu Şirin (35) ve Şenol Şirin’in (41) silahla vurulduklarını belirledi. Cenazeler savcının incelemesi sonrası Tekirdağ Şehir Hastanesi morguna kaldırıldı.

Emniyette çalışan teknisyen, eşi ve 5 yaşındaki çocuğunu vurduktan sonra intihar etti

EŞİ VE OĞLUNU VURUP İNTİHAR ETMİŞ

Tekirdağ Emniyet Müdürlüğünde teknisyen olarak çalışan Şenol Şirin’in eşi ve oğlunu tabanca ile vurduktan sonra intihar ettiği belirlendi

İlginizi Çekebilir

Üniversiteli İrem Er öldü

Bartın’da kız öğrenci ölü bulundu. İrem Er ölüm nedeni ne merak ediliyor. Üniversite öğrencisi İrem …

Sınırsız Hosting