Ana Sayfa / Kadınca / Tesettüre giren türkücü Güler Işık (Güler Işık kimdir)
GÜLER IŞIK TÜRBAN

Tesettüre giren türkücü Güler Işık (Güler Işık kimdir)

Türkücü Güler Işık türban taktı. Bir dönem dişi İbrahim tatlıses olarak anılan Türkücü Güler Işık aslen nereli, kaç doğumlu ve kimdir bilgileri. 

Güler Işık başörtüsü taktı, tesettüre girdi. Türkücü Güler Işık’ın radikal değişimi. Umreye giden Güler Işık, hayatının akışını değiştirdi. Kanser teşhisi koyulan ünlü türkücü Güler Işık, Umre ziyaretinde iyileşeceğini işaret eden bir rüya gördü. Rüyası doğru çıkıp şifa bulan Işık, tesettüre girdi.
“Dişi İbrahim Tatlıses” lakaplı ünlü türkücü Güler Işık Radikal bir kararla tesettüre girdi. Namaza başladı. Güler Işık hayatındaki bu ani değişikliğin neden ve nasıl gerçekleştiğini Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu’nun sunduğu “Duymayan Kalmasın” programında anlattı.

HASTANEDE KENDİSİNİ YERDEN YERE ATMIŞ

Yaklaşık iki buçuk yıl önce göğsünde bir sertlik ve Ağrı hisseden ünlü türkücü, doktora gitti. Doktor göğsündeki silikonu aldı ve Işık’ın göğüs kanseri olduğu teşhisini koydu. Işık doktorundan aldığı kötü haber karşısında yıkıldığını ve hastanede kendisini yerden yere attığını söyledi.

RÜYASINDA İYİLEŞECEĞİNİ GÖRDÜ

Kanser tedavisi başlayan Işık, Umre’ye gitme kararı aldı. Umre ziyareti sırasında şifa bulmak için dua eden ve iyileştiğine dair Allah’ın kendisine bir işaret göndermesini isteyen Işık, gece etkileyici bir rüya görür. Kanserin etkisiyle koltuk altında üç tane beze oluşan Işık, rüyasında, koltuk altından üç tane böceğin çıktığını görür. Umre ziyaretinden dönüşünde ameliyat olan Işık’ın koltuk altındaki kanser hücrelerinin yok olduğu görülür.
RÜYASI ÇIKTI, TESETTÜRE GİRDİ

Rüyası doğru çıkan ve duasının kabul olduğunu öğrenen Işık, radikal bir kararla tesettüre girdi ve namaza başladı. Işık, tesettüre nasıl girdiğini ve hastalık sürecinde yaşadığını anlatırken gözyaşlarına boğuldu. Bundan sonra sahne hayatına ara vermeyeceğini söyleyen Işık, içkili olmayan mekanlarda, kına gecelerinde sahne alacağını söyledi.

İlginizi Çekebilir

Şeyma Subaşı tek celsede boşandı

Şeyma Subaşı mısırlı eşinden tek celsede boşandı. Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı 5 ay …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting