Ana Sayfa / Kadınca / Tombul Rihanna (Rihanna kiloları)

Tombul Rihanna (Rihanna kiloları)

Rihanna tombul görüntüsüyle büyük dikkat çekti. çık hızlı kilo alan Rihanna şişmanlıkta adeta sınır tanımıyor. Güzel şarkıcı geçtiğimiz çarşamba günü ülkesi Barbados’taydı. Aynı zamanda Barbados’un Bağımsızlık Gününü’nü de kutlayan 29 yaşındaki Rihanna’nın mutluluğu o gün ikiye katlandı.

Rihanna artık büyük beden. Rihanna’nın fazla kiloları bacaklarından taştı. Rihanna’nın büyüdüğü kentte bir caddeye adı verildi. Grammy ödüllü Rihanna’nın çocukluğunun geçtiği bölgedeki St. Michael Caddesi’nin adı Rihanna Drive olarak değiştirildi.
Güzel şarkıının törende çok mutlu oludğu gözlerden kaçmadı. Dikkatlerden kaçayan bir başka nokta da Rihanna’nın bir türlü önüne geçemediği fazla kilolarıydı.
Daha kısa bir süre öncesine kadar son derece formda görüntüsüyle herkesin özenerek baktığı ünlü şarkıcı Rihanna son bir yıl içinde kelimenin tam anlamıyla “şişti”. Bu durum başlarda şarkıcı hakkında “acaba hamile mi” sorusunun gündeme gelmesine yol açtı. Ama böyle bir durum olmadığı bir süre sonra ortaya çıktı.
Daha sonra Rihanna’nın bilinmeyen bir hastalığa yakalandığı ve kullandığı ilaçlar yüzünden aniden kilo aldığı ileri sürüldü. Ancak Rihanna bu söylentilere hiç yanıt vermedi.

İlginizi Çekebilir

Ceylan Ertem neci, nereli ve kim?

Şarkıcı Ceylan Ertem aslen nereli, yaşı, eğitimi. Ceylan Ertem sokak köpekleri için ne dedi? Ceylan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting