Ana Sayfa / Kadınca / Tuba Büyüküstün boşanıyor
TUBA BÜYÜKÜSTÜN

Tuba Büyüküstün boşanıyor

Onur Saylak ile Tuba Büyüküstün evliliklerini bitiriyor. 2017 boşanan ünlüler arasına Tuba Büyüküstünile Onur Saylak da katılıyor. Cesur ve Güzel’in güzeli Tuba Büyüküstün evliliğinde mutluluğu bulamadı. Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak, 5.5 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldı. Son dönemde sık sık ayrılık haberleriyle gündeme gelen çift, boşanma davası için avukatlarına vekâlet verdi.

Biten bir ünlü evliliği daha. 2017’de boşanan ünlülerden biri de Tuba büyüküstkünsile kendisi gibi oyuncu olan Onur Saylak oldu.  TUBA Büyüküstün ve Onur Saylak’ın 2011 yılında ‘âşıklar şehri’ Paris’te başlayan evliliklerinde sona gelindi. Toprak ve Maya adında 5 yaşında ikiz kızları bulunan oyuncu çift, yollarını ayırmaya karar verdi. Hem Tuba Büyüküstün hem de Onur Saylak, boşanma davası için avukatlarına vekâletname verdi.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN’ÜN EVLİLİĞİ NEDEN BİTTİ?
ASİ DİZİSİNDE TANIŞTILAR CESUR VE GÜZELİLE VATANIM SENSİN DİZİLERİNDE BOŞANMA KARARI ALDILAR. Son dönemde birçok kez ayrılık iddialarıyla gündeme gelen Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak’ı boşanmaya götüren süreç, aldıkları cazip dizi teklifleriyle başladı. Çocuklarını ihmal etmemek için dizilerde dönüşümlü olarak oynayan çift, iddiaya göre aynı sezonda yayınlanacak iki diziye ‘Evet’ deyince evlilik krize girdi. “Cesur ve Güzel” dizisinde başrolü üstlenen Tuba Büyüküstün ile “Vatanım Sensin”de rol alan Onur Saylak arasındaki ipler zamanla gerildi ve çift sorunlarını aşamayınca evliliği bitirmeye karar verdi.

O iddialar doğru çıktı: Tuba Büyüküstünve Onur Saylak boşanıyor

Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak, “Asi” dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlamış, çift kısa bir birlikteliğin ardından 2011 yılında nikâh masasına oturmuştu.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN YAŞI, NERELİ KİMDİRİ

İlginizi Çekebilir

Fatma Turgut neci, nereli ve kim?

Şarkıcı Fatma Turgut aslen nereli, kaç yaşında, Fatma Turgut yşrkıları yaşamı ve hakkında merak edilenler. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting