Ana Sayfa / Kime Ait / Turan Avcı’nın Bodrum’daki yeni oteli

Turan Avcı’nın Bodrum’daki yeni oteli

Turan Avcı aslen nereli, neci, yaşı ve kimdiri merak ediliyor. Son olarak Bodrum’daki lüks otel alımıyla gündeme gelen turan Avcı turizm sektörünün yakından tanıdığı bir isim. Bodrum’da mayıs ayında açılışını ünlü Hollywood yıldızı Nicole Kidman’ın yaptığı The Bodrum By Paramount Hotel’i, ünlü turizm yatırımcısı ve işletmecisi Turan Avcı satın aldı.

Türkiye’deki büyük turizmciler, büyük otellerin sahipleri ve patronları. Turan Avcı, Bodrum’daki lüks oteli satın aldı. Torba Mahallesi Zeytinlikahve Mevkii’nde işadamı Atilla Uras’ın yaptırdığı, dev film şirketi Paramount Pictures’ın kiralayarak 13 Mayıs’ta Nicole Kidman’ın katılımıyla açılışını gerçekleştirdiği The Bodrum By Paramount Hotel’in, ünlü turizm işletmecisi ve yatırımcısı 40 yaşındaki Turan Avcı satın aldığı belirtildi.

Nicole Kidman’ın Bodrumda açtığı oteli, ünlü turizmci satın aldı

Torba’da 5 yıldızlı, delüks, 1400 yataklı Vogue Otel’in mülk sahibi ve işletmecisi Turan Avcı, geçen perşembe günü gerçekleştirilen resmi satışta 80 milyon dolara tesisi satın aldı. Otelin önceden yapılan sözleşmesinin süreceğini belirten Vogue Otelleri Yatırımcı Temsilcisi Cem Avcı, şöyle dedi:

“Şu anda yönetim kurulu başkanımız Turan Avcı ile birlikte Moskova’da turizm ve otel yatırımlarımız devam ediyor. Bodrum’da halen işletmesini yaptığımız turistik tesislerimize bir yenisini daha ilave ederek dünyaca ünlü bir tesisi Türk turizmine kazandırmanın gururunu yaşıyoruz. Turizm sektörünün sıkıntılı bir dönemden geçtiği günlerde hiçbir şeyi bahane etmeden yatırımlarımızı sürdürüp, hem turizm hem de ekonomiye canlılık getirmek için elimizden gelen her türlü gayreti gösteriyoruz. Turizm sektöründeki yatırımlarımız sürerken hizmet ve tesis kalitesindeki çıtayı da sürekli yukarı doğru çekiyoruz.”

Nicole Kidman’ın Bodrumda açtığı oteli, ünlü turizmci satın aldı

TESİSİN ÖZELLİKLERİ

Turistik tesis Bodrum merkeze yaklaşık 10 dakika ve Milas Bodrum Havalimanı’na ise 20 dakika uzaklıkta. 80 deluxe ve suit oda, 54 villa tipi ev ile birlikte açık ve kapalı havuzları bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

PTT kargoya fahiş zam geldi

PTT hizmetleri yurt içinde yüzde 40, yurtdışına ise yüzde 300 zamlandı. PTT şubelerinden en küçük …