Ana Sayfa / Kadınca / Turkcell Yıldızlı Geceler 2021 konser tarihleri
DİYETİSYEN GİZEM GENÇYÜREK (İHA/İSTANBUL-İHA) Diyetisyen Gizem Gençyürek, "Böbrek, karaciğer ve akciğerin korunmasına yardımcı olan, kan şekerini düzenleyen arpa çayı, aynı zamanda vücudu toksinlerden arındıran güçlü antioksidan özelliklere sahiptir. Yazın arpa çayı içerek bağışıklık sisteminizi güçlendirebilir, ödem atabilirsiniz" dedi.

Turkcell Yıldızlı Geceler 2021 konser tarihleri

Turkcell Yıldızlı Geceler konser tarihleri 2021 hangi şarkıcı ne zaman konser verecek listesi. Turkcell Yıldızlı Geceler konserleri, bu yaz da sanatseverleri sevdikleri sanatçılarla bir araya getirecek.

2021 Turkcell Yıldızlı Geceler konser verecek sanatçılar listesi ve konser tarihleri. 30 Temmuz-11 Ağustos tarihleri arasında açıkhava sahnesi Turkcell Vadi Açıkhava’da, pandemi şartlarına uygun şekilde gerçekleştirilecek konserlerde Sertab Erener, Kenan Doğulu, Ebru Yaşar ve Haluk Levent gibi isimler sahne alacağı belirtildi.

Turkcell, müziğin gelişimine katkı amacıyla düzenlediği geleneksel Turkcell Yıldızlı Geceler konserleriyle bu yıl da sanatseverleri Türkiye’nin önde gelen sanatçılarıyla buluşturuyor. 30 Temmuz-11 Ağustos tarihleri arasında, Vadistanbul, SM Production ve Atlantis Yapım iş birliğiyle açıkhava sahnesi Turkcell Vadi Açıkhava’da, pandemi şartlarına uygun şekilde gerçekleştirilecek olan etkinlik serisi 30 Temmuz’da Sertab Erener konseriyle başlayacak. Şirketin gençlere özel operatör bağımsız kullanılabilen uygulaması GNÇ kullanıcıları, Yıldızlı Geceler konserlerinin biletlerini yüzde 20, Turkcell Platinum üyeleri ise yüzde 25 indirimli satın alma imkanına sahip olacağı belirtildi.

Yıldızlı Geceler’de bu yıl yer alacak sanatçılar ve konser tarihleri şöyle sıralanıyor:

Sertab Erener- 30 Temmuz
Aleyna Tilki- 31 Temmuz
Yüzyüzeyken Konuşuruz- 1 Ağustos
Berkay- 2 Ağustos
Ceza – Anıl Piyancı – Sansar Salvo- 3 Ağustos
Kenan Doğulu- 4 Ağustos
MFÖ- 5 Ağustos
Funda Arar- 6 Ağustos
Haluk Levent- 7 Ağustos
Ebru Yaşar- 11 Ağustos

İlginizi Çekebilir

İmamoğlu YSK’ya çağrı yaptı

İstanbul ilçelerinde garip olaylar. Ekrem İmamoğlu, AKP’nin itirazlarını kabul edildiğini ama CHP’nin itirazları reddedildiğini açıkladı. …

Sınırsız Hosting