Ana Sayfa / Gündem / Uğur Köroğlu öldürüldü

Uğur Köroğlu öldürüldü

Uğur köroğlu kim neci ve neden öldürüldü. Maltepe’de öldürülen 3 kişini kimlikleri. İstanbul Maltepe Başıbüyük Mahallesi’nde arazi kavgasından çıktığı belirtilen silahlı çatışmada üç kişi öldürüldü.

Maltepe’de Mevlüt Mesut Bilgili, Metin Gökhan Ocakçı ve Uğur Köroğlu öldürüldü. Uğur Köroğlu kim neci bilgileri. Maltepe, Başıbüyük Mahallesi, Hercai Sokak’ta dün saat 17.00 sıralarında, iki gurup arasında yaşanan tartışma silahlı çatışmaya dönüştü.

Yaşanan olayda, başına, bacaklarına ve eline 4 kurşun isabet eden Mevlüt Mesut Bilgili (30) ile göğsünden vurulan Metin Gökhan Ocakçı (35) hayatını kaybetti.

ÖLÜ SAYISI 3 OLDU

Olayda Batuhan Ş.(24) bacağından, Uğur Köroğlu (40) ise 2 kurşunla göğsünden yaralandı. Köroğlu tedavi gördüğü hastanede bu sabaha karşı hayatını kaybetti.

SEDAT PEKER’LE AYNI KAREDE

Hastanede hayatını kaybeden Uğur Köroğlu’nun son dönemlerde yayınladığı videolarla gündeme gelen Sedat Peker’le çekilen bir fotoğrafı dikkat çekti. Köroğlu’nun ayrıca savaş bölgelerinde ağır silahlarla çekilen fotoğrafları da ortaya çıkarken çok sayıda suç kaydı olduğu da öğrenildi.

POLİS ÇALIŞMA BAŞLATTI

Olayla ilgili Maltepe İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri çalışma başlattı. Olayın arazi anlaşmazlığı sebebiyle yaşandığı idda ediliyor. Olaya karışan isimlerden üçünün 48 suç kaydı olduğu belirtilirken, hayatını kaybeden iki kişinin de karşı gruptan olduğu belirtildi.

İlginizi Çekebilir

Temel Karamollaoğlu siyaseti bırakıyor

Temel Karamollaoğlu Saadet Partisi liderliğini bırakıyor. Temel Karamollaoğlu emekliye ayrılıyor. Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu’nun …

Sınırsız Hosting