Ana Sayfa / Yaşam / Ülker’den KAP’a önemli açıklama
MURAT ÜLKER 1 NİSAN REKLAM

Ülker’den KAP’a önemli açıklama

Borsa İstanbul’da Ülker hisseleri aşağı yönlü. 3 Nisan Borsa İstanbul hisse piyasasında dalga hakimİnternette yayınlanan 1 Nisan reklamı tartışmalara neden olan Ülker bu sabah saatlerinde borsaya açıklama yaptı.

Ülker’den Borsa’ya önemli bir açıklama gitti ve 1 Nisan Ülker reklamı için büyük operasyon başlıyor.  Şirket açıklamasında, “Marka aleyhine mesnetsiz iddialarda bulunanlar hakkında hukuki süreç başlatıldı. Reklam sürecinde ihmal veya kastı olanlar hakkında suç duyurusunda bulunuldu” ifadelerini kullandı.

İşte Ülker Bisküvi’den Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan açıklama:

Bir reklam kampanyamız çerçevesinde dijital mecradaki iletişimlerimiz içinden seçilen bazı görüntü ve mesajlar metin ve görseller eklenerek kampanyanın özü ile uzaktan yakından bağlantısı olmayan noktalara çekilmiş; markamıza yönelik mesnetsiz iddialar ortaya atılmıştır.

Şirketimiz ve markamız aleyhine yürütülen bu mesnetsiz iddialara karşı her türlü hukuki süreç tarafımızca yürütülmekte olup, bu hususta ihmal ve/veya kastı olanlar hakkında suç duyurusunda bulunulmuştur.

DÜŞÜŞLE BAŞLADI

Ülker hisseleri haftaya yüzde 3,3 oranında düşüşle başladı.

İlginizi Çekebilir

Üsküdar öldürülen 3 kişinin isimleri

Üsküdar pastane çatışma öldürülen 3 kişinin isimleri ve yaralıların kimlikleri. İstanbul Üsküdar’da bir pastanede barışmak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting