Ana Sayfa / İlginç / Vatanım Sensin 10. bölüm (Son bölüm Vatanım Sensin)

Vatanım Sensin 10. bölüm (Son bölüm Vatanım Sensin)

Vatanım Sensin 10. bölüm fragmanı ve yaşanacaklar. Yeni bölüm Vatanım Sensin’de yaşanacaklar. Son bölüm Vatanım sensin ve 10. Bölüm Vatanım Sensin dizisi ayrıntıları. Vatanım Sensin 10. Bölüm Fragmanı yayında! Cevdet, kızı Hilal’i kurtarabilecek mi? Eftalya, Cevdet’e hangi bilgiyi verecek? Vatanım Sensin, 29 Aralık Perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Yeni bölüm Vatanım Sensin (Vatanım Sensin 10. Bölüm) fragmanı ve yaşanacak olaylar. Hilal kurtulacak mı. V-Cevdet nasıl bir bilgiye ulaşacak Eftalya sayesinde tüm ayrıntılar. Vatanım Sensin dizisi reyting birincisi. 29 Aralık Vatanım Sensin son bölümü ve olaylar. Kanal D’nin, yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, oyuncu kadrosunda Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in yanı sıra Onur Saylak, Senan Kara, Baki Davrak, Şebnem Hassanisoughi, Celile Toyon, Boran Kuzum, Pınar Deniz, Miray Daner, Kubilay Aka ve Hakan Salınmış gibi isimlerin yer aldığı dizisi “Vatanım Sensin” Perşembe akşamı yayınlanan yeni bölümü ile zirvedeki yerini korudu.

“Vatanım Sensin” AB’de 8,92 rating, 21,53 izlenme payı , 20+ABC1’de ise 8,43 rating, 18,08 izlenme payı alarak tüm rakiplerini geride bıraktı. Büyük bir savaşın içerisinde, parçalanan bir ailenin yeniden bir araya gelme hikâyesini ekrana taşıyan “Vatanım Sensin” yeni bölümü ile 29 Aralık Perşembe günü Kanal D’de!

 

İlginizi Çekebilir

Osman Gökçek, Mansur Yavaş’a rakip oluyor

Ak Parti’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Osman Gökçek olacak iddiası. Babası Melih Gökçek’in oğlu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting