Ana Sayfa / Kime Ait / VAV TV kime ait, sahibi

VAV TV kime ait, sahibi

VAV TV kimin, kime ait, sahibi kim ve VAV TV nasıl bir yayın yapacak kadrosunda hangi ünlü isimler var yayın içeriği ne olacak belli oldu. VAV TV hangi kanalın ve frekansları. VAV TV nasıl izlenecek sorusu. Hangi televizyon kime ait. kanalların sahipleri ve holdingleri bilgisi. Bünyesinde atv ve a Haber başta olmak üzere birçok kanalı barındıran Turkuvaz Medya Grubu yeni bir televizyon kanalı ile yayın hayatına başlamaya hazırlanıyor…

VAV TV kime ait. sahibi yayın içeriği ve VAV TV nerede ne zaman açıldı bilgisi. Türkiye’deki televizyon kanalları sahipleri, kime ait bilgileri. Turkuvaz medya hangi medyaların sahibi hangi televizyon kanalları atv’nin bilgisi.

VAV TV İSLAMİ YAYIN YAPACAK

İslam kültür ve medeniyetinin anlatılıp ilim, fikir ve düşünce hayatına dair konuların işleneceği VAV TV, yarın ‘Gerçek Bilgi Doğru Yorum’ sloganıyla yayın hayatına ‘Merhaba’ diyecek.

Kanalın kuruluş amacı ve hedeflerini tüm detaylarıyla anlatan VAV TV Genel Müdürü Abdulhalik Çimen, “Bir Anadolu medeniyetinin televizyonu olacağız. Dinimizin hikmet dolu güzelliğini, medeniyet ve coğrafyamızın zenginliğini, kültür ve sanatımızın inceliğini VAV TV’de anlatacağız” dedi.

FARKLI PROGRAM ZENGİN İÇERİK

Deneyimli ekibi ve çeşitli programlarıyla izleyici karşısına geçmeye hazırlanan VAV TV; 24 saat yayın yapacak ve Kur’an, dini sohbet, fikir, kültür-sanat, belgesel gibi birbirinden farklı özgün programları ekranlara taşıyacak.

EKRANDA KİMLER OLACAK?

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, Prof. Dr. Ekrem Demirli, Prof. Dr. Mim Kemal Öke, Prof. Dr. Recep Şentürk, Prof. Dr. İsmail Güleç, Prof. Dr. Kerim Buladı, Prof. Dr. Tahsin Görgün, Prof. Dr. Necdet Subaşı, Prof. Dr. Zekeriya Güler, Prof. Dr. Ali Rıza Temel, Prof. Dr. Hüseyin Kayapınar, Dr. Kamil Yaşaroğlu, Prof. Dr. Vehbi Baysan ve Mesut Uçakan…

İlginizi Çekebilir

Orjin Gayrimenkul, İstinye Park’ın tek sahibi oldu

İstinye Park AVM kime ait, hangi grubun? Orjin Gayrimenkul kime ait, sahibi kim? İstinye Park …

Sınırsız Hosting