Ana Sayfa / Gündem / World War 2 fragmanı yayınlandı (Call Of Duty yeni)

World War 2 fragmanı yayınlandı (Call Of Duty yeni)

Yeni Call Of Duty ww2 fragmanı yayınlandı büyük sürprizler var. Call Of Duty’nin yeni oyunu Call Of Duty World War 2 oyunuyla ilgili olarak yeni bilgiler geldi.

ww2 yani Call Of Duty ww2 yeni fragmanı süper izlenme oranına erişti. Yeni ww2 büyük sürprizlerle geliyor. Call of Duty serisinin son oyunu olan Call of Duty: World at War II’nin ilk resmi fragmanı yayınlandı. Ekim 2017’de kullanıcılar ile buluşacak oyunun fragmanı kısa sürede 5 milyondan fazla kişi tarafından izlendi.

Tanıtılacak olan Call Of Duty: WWII, çıkışa çıkmadan önce büyük bir ihtimalle yaz aylarında özel bir beta süreci başlatacağı ortaya çıktı.

Ortaya çıkan bilgilere göre Call Of Duty’nin yeni oyunu olan Call Of Duty : World War 2’nin Beta süreci ilk olarak PlayStation 4 kullanıcıları için başlayacak.

Call Of Duty World War 2, 3 Kasım 2017’de Çıkacak!

3 Kasım 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkması beklenen Call Of Duty World War 2‘nin yaz aylarında çıkacak olan ilk ve tek betası üç gün sürecek ve hangi üç günün olacağı ise henüz bilinmiyor.

Oyunun E3 2017’de Tüm Özelliklerinin Aktarılması Bekleniyor!

Call Of Duty’nin yeni oyunu olacak olan Call Of Duty World War 2’nin tüm detaylarının dünyanın en büyük oyun fuarı olan E3 2017‘de detaylandırılması bekleniyor.

Hazırlanan Call Of Duty World War 2 Görsellerinde Oyunun Çıkış Tarihi Yer Almıyor!

Call Of Duty’nin bu oyunuyla birlikte bir önceki oyunda oluşan kötü izlenim silinmek isteniyor. Bu anlamda Call Of Duty World War 2 ile ilgili çok daha büyük reklam çalışmaları yapılıyor. Hazırlanan reklam posterlerinde Call Of Duty Wold War 2’nin çıkış tarihi ne yazık ki yer almıyor.

İlginizi Çekebilir

Vedat Aşçı’dan Kaya Sabancı açıklaması

Bodrum patronların sokak kavgasını konuşmaya devam ediyor Ünlü iş insanları tekme yumruk kavga etti. Vedat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting