Ana Sayfa / Genel / Yargı Emmy Ödülü aldı

Yargı Emmy Ödülü aldı

Yargı dizisinin ödül aldığı Emmy Ödülü kategorisi. Kanal D ekranlarında yayınlanan “Yargı” dizisi, Uluslararası Emmy Ödülü’ne layık görüldü. “En iyi Telenovela” kategorisinde ödül alan dizinin yıldızları Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu da New York’ta düzenlenen törende hazır bulundu.

Yargı dizisi uluslararası Emmy Ödülü aldı. Yargının ödül aldığı Emmy kategorisi ne? Televizyon Sanat ve Bilimleri Akademisi tarafından ABD dışında üretilmiş yapımlara verilen Uluslararası Emmy Ödülleri, New York’ta sahiplerini buldu. New York Hilton Midtown Otel’de düzenlenen törende, 20 ülkeden 14 kategoride 56 yapım temsil edildi.

Törende, Ay Yapım imzalı Yargı dizisi, “En iyi Telenovela” kategorisinde ödülün sahibi oldu.

Dizinin yapımcısı Kerem Çatay, yönetmen Ali Bilgin, senarist Sema Ergenekon ve başrol oyuncuları Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu törende hazır bulundu.

Yıldızların kırmızı halıda yürüdüğü gecede Pınar Deniz, askılı klasik siyah elbisesi ve metalik saplı siyah çantasıyla dikkati çekti.

YARGI DİZİSİ EMMY ÖDÜLÜ 2023 KAZANDI MI?

Televizyon Sanat ve Bilimleri Akademisi tarafından ABD dışında üretilmiş yapımlara verilen Uluslararası Emmy Ödülleri, New York’ta sahiplerini buldu. New York Hilton Midtown Otel’de düzenlenen törende, 20 ülkeden 14 kategoride 56 yapım temsil edildi.

Törende, Ay Yapım imzalı Yargı dizisi, “En iyi Telenovela” kategorisinde ödülün sahibi oldu. Dizinin yapımcısı Kerem Çatay, yönetmen Ali Bilgin, senarist Sema Ergenekon ve başrol oyuncuları Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu törende hazır bulundu.

Yargı Emmy ödülü aldı mı? Yargı dizisi Emmy Ödülü 2023 kazandı mı?

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Kanada’dan Buffy Saint-Marie belgeseli “Sanat Programlama” dalında Uluslararası Emmy Ödülü’nü kazandı. Şarkıcının 60 yılı aşkın kariyerini inceleyen belgeseli, Kanadalı film yapımcısı Madison Thomas yönetti. Ödül töreninde Deepak Chopra, Balaji Telefilms’in Kurucu Ortağı Ektaa R. Kapoor’a Uluslararası Emmy Yönetmenlik Ödülü’nü takdim etti.

Yargı Emmy ödülü aldı mı? Yargı dizisi Emmy Ödülü 2023 kazandı mı?

YARGI DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Bir cinayet vakasıyla yolları kesişen Ilgaz ve Ceylin, katili bulma yolunda birlikte hareket etmek zorunda kalacak ve bu durum ikisinin de hayatında geri dönüşsüz bir kırılma noktası yaratacaktır.

Yargı Emmy ödülü aldı mı? Yargı dizisi Emmy Ödülü 2023 kazandı mı?

Yargı Emmy ödülü aldı mı? Yargı dizisi Emmy Ödülü 2023 kazandı mı?

İlginizi Çekebilir

2024-ALES/2 başvuru başladı

ÖSYM son dakika haberleri. 2024-ALES/2 başvuruları başladı, son tarih ne zaman sorusu. 2024 ALES sınav …

Sınırsız Hosting