Ana Sayfa / Yaşam / Yasin Cinkaya kayboldu

Yasin Cinkaya kayboldu

Yasin Cinkaya neci, nereli ve kim? İşadamı Yasin Cinkaya bulundu mu, öldü mü, son durum ne bilgisi. Didim’de dün öğlen saatlerinde tekneyle denize açılan 47 yaşındaki iş insanı Yasin Cinkaya’dan haber alınamadı. Ailesinin ihbarı sonrasında bölgeye giden kurtarma ekipleri iş insanının kullandığı tekneyi otomatik pilotta ve kendi etrafında dönerken buldu. Sahil Güvenlik Komutanlığı görevlileri cep telefonu ve özel eşyaları teknede bulunan iş insanının bulunması için arama çalışması başlattı.

Yasin Cinkaya kayboldu denizde aranıyor. İş insanı Yasin Cinkaya nereli, neci ve kim merak ediliyor. Ayydın’ın Didim ilçesinden dün öğlen saatlerinde tekneyle denize açılan Denizlili iş insanı Yasin Cinkaya’dan (47) bir daha  haber alınamadı. Tekne Didim açıklarında otomatik pilotta kendi etrafında dolanırken bulundu, kayıp Cinkaya için de arama kurtarma çalışması başlatıldı.

DENİZE AÇILAN İŞ İNSANINDAN HABER ALINAMADI

Faber Mermer Yönetim Kurulu Üyesi, evli iki çocuk babası Yasin Cinkaya, dün saat 12.00 sıralarında Aydın’ın Didim ilçesindeki Marinadan FBR isimli teknesiyle denize açıldı. Cinkaya’dan akşam saatlerinde haber alamayan ailesi durumu sahil güvenliğe bildirdi.

TEKNE KENDİ ETRAFINDA DÖNERKEN BULUNDU

Didim Akbük açıklarında yapılan arama sonucunda Cinkaya’nın teknesi otomatik pilotta motor çalışır halde kendi etrafında dönerken bulundu, ancak Cinkaya’ya ulaşılamadı. Cinkaya’nın cep telefonu ve özel eşyaları da teknede bulundu.

EKİPLER ARAMA ÇALIŞMASI BAŞLATTI

Sahil Güvenlik Komutanlığı görevlileri tarafından tekne marinaya çekildi ve inceleme yapıldı. Kayıp olan Cinkaya için bölgede sahil güvenlik ekipleri tarafından hem denizde hem de bölgede havadan arama çalışması başlatıldı.

İlginizi Çekebilir

Diyarbakır ve Mardin yangında ölenlerin sayısı

Diyarbakır ve Mardin yangında ölen 11 kişinin isimleri. Diyarbakır ve Mardin’de anız yangını sonrası en …

Sınırsız Hosting