Ana Sayfa / Manşet / Yunan Büyükelçi’yi Brezilya’da yakarak öldürdüler

Yunan Büyükelçi’yi Brezilya’da yakarak öldürdüler

Brezilya’da Yunan Büyükelçi arabasının içinde yakılarak öldürüldü iddiası. Yunanistan’ın Brezilya Büyükelçisi’nin Rio’da çetelerce yakılıp öldürüldüğü iddiası Atina’da büyük yankı buldu. Büyükelçilere yönelik saldırı haberlerine bir yenisi de Brezilya’dan geldi. Brezilya’da üç gündür kayıp olan Yunanistan Büyükelçisi Kyriakos Amiridis’in cesedi yanmış bir halde arabanın içinde bulunduğu iddia edildi.

Yunan Büyükelçi Amiridis, Brezilya’da yakılarak öldürüldü arabasının içinde. yunanistan ile Brezilya arasında büyükelçi krizi çıktı. Rio’da bir arabanın içinde yakılarak öldürülmüş halde bulunan kişinin Yunanistan’ın Brezilya büyükelçisi olduğu öne sürüldü.

Brezilya’nın Rio eyaletindeki bir araçta ceset bulunması, bunun 3 gündür haber alınamayan Brezilya’nın Yunanistan büyükelçisi olabileceği endişelerine yol açtı. Büyükelçi en son Pazartesi günü Rio de Janeiro’nun kuzeyinde bulunan Baixada Fluminense bölgesinde görüldü.

Amiridis, 21 Aralık’tan bu yana Rio de Janeiro’nun kuzeyindeki Nova Iguacu bölgesinde ailesiyle birlikte tatil yapıyordu. 

 

İlginizi Çekebilir

EURO 2024 finali izle

İspanya-İngiltere final maçı canlı yayını ve saati. Euro 2024 finali izle bu akşam kanalı ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting