Ana Sayfa / Kadınca / Yunus Özdiken neci, yaşı, nereli
YUNUS ÖZDİKEN PERAKENDE ŞİRKETİNDE

Yunus Özdiken neci, yaşı, nereli

Yunus Özdiken ne iş yapıyor, eğitimi ne, yaşı kaç ve kimdir diye aranmasının sebebi Elçin Sangu’nun sevgilisi Yunus Özdiken memleketi ve tüm bilgilerini sizler için bir araya getirdik. Elçin Sangu’nun uzun süredir aşk yaşadığı Yunus Özdiken’in genç bir kadınla çekilen görüntüleri olay oldu. Yunus Özdiken’in adının Beril olduğu öğrenilen iş arkadaşıyla samimi fotoğrafları sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Peki Elçin Sangu hayranlarını kızdıran Yunus Özdiken kimdir?

Yunus Özdiken ne iş yapıyor diye arayanlara güzel haberimiz var. Ünlü oyuncu Elçin Sangu’nun sevgilisi olan Yunus Özdiken aslında camiadan değil. Elçin Sangu’nun sevgilisi olarak tanınan Yunus Özdiken’in hayatı merak konusu oldu. Medyadan uzak olmasına rağmen sık sık gündeme gelen Yunus Özdiken’in eğitimi ve kariyeri gibi konular araştırılıyor. Peki Elçin Sangu’nun sevgilisi Yunus Özdiken kimdir?

Magazin ve sanat dünyasının dışın bir kariyeri olan Yunus Özdiken, özel bir firmada ekosistem koordinatörlüğü yapıyor. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Ekonomi bölümünden mezun olan Yunus Özdiken, Yüksek Lisan eğitimini Bilgi Üniversitesi’nde tamamladı. Barış Arduç ile aşk iddialarından rahatsız olan Elçin Sangu, sevgilisi için şunları söylemişti; Beni yolda kim görse, Barış’ı soruyor. Hayatımdaki kişiye (Yunus Özdiken) ayıp. Sevgilim olduğunu bile bile dedikodu çıkarıyorlar. Yoruldum artık. O çok zeki, esprili, bana hitap eden, hayatımı geçirebileceğim biri. Tüm samimiyetimle söylüyorum ki, benim evrilmeme ve gelişmemi sağlıyor”.
YUNUS ÖZDİKEN NE İŞ YAPIYOR?
Elçin Sangu’nun sevgilisi Yunus Özdiken oyunculuk sektöründen ya da sanat camiasından değil. Ekranla hiç ilgisi olmayan bir iş yapıyor.
YUNUS ÖZDİKEN
Sevgilisinin perakende sektöründe director olduğunu Elçin Sangu açıklamıştı. Barış Arduç ile aşk iddiaları çıktığında buna çok sert tepki verip şöyle demişti;
-”Beni yolda kim görse, Barış’ı soruyor. Hayatımdaki kişiye (Yunus Özdiken) ayıp. Sevgilim olduğunu bile bile dedikodu çıkarıyorlar. Yoruldum artık.”
YUNUS ÖZDİKEN FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞIYOR
Elçin Sangu ilişkisini açıkladıktan sonra Yunus Özdiken de sevgilisiyle olan fotoğraflarını instagram hesabından paylaşmaya başlamıştı.
Bir perakende şirketinde üst düzey yöneticilik yapan 5 yıllık sevgilisi Yunus Özdiken’le çok mutlu olduğunu açıklayan Elçin Sangu sevgilisi için şunları söylemişti;
-“Erkek arkadaşımın zekasına hayranım.
ELÇİN SANGU KİMDİR?
Elçin Sangu 11 Temmuz 1985 İstanbul doğumlu. 30 yaşında olan Elçin Sangu Mersin Üniversitesi Opera bölümünü bitirdi. 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesini burslu olarak kazanan Elçin Sangu şöhreti dizilerle buldu.

İlginizi Çekebilir

Ceylan Ertem neci, nereli ve kim?

Şarkıcı Ceylan Ertem aslen nereli, yaşı, eğitimi. Ceylan Ertem sokak köpekleri için ne dedi? Ceylan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting