Ana Sayfa / Kime Ait / Ziraat Bankası TC numarasına göre promosyon ödemesi
ERKEN EMEKLİLİK YENİ

Ziraat Bankası TC numarasına göre promosyon ödemesi

Ziraat Bankası’nın tC numarasına göre emekli promosyon ödeme takvimi. Hangi emekliler ne zaman Ziraat Bankası’ndan promosyon alabilecek bilgisi ve tarihleri. Milyonlarca emeklinin maaşını aldığı Ziraat Bankası, promosyon ödemeleri için takvimini netleştirdi. T.C Kimlik numarası 0 ve 2 ile bitenler Mart ayından; 4 ve 6 ile bitenler Nisan; 8 ile bitenler ise Mayıs ayından itibaren promosyonlarını alabilecek.

Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alanları promosyon takvimi ve taahhüt verme yolları. Ziraat Bankasından konuyla ilgili yapılan açıklamada, emeklilerin sadece Şubelerden değil, internet sitesi ve çağrı merkezinden de taahhütname verebileceği vurgulandı. Bugüne kadar 400 bini aşkın müşteriye promosyon ödemesi yapıldığı vurgulanan açıklamada kimin ne zaman promosyon alacağı şöyle ifade edildi:
ŞUBEYE GİDECEKLER DİKKAT

İşte Ziraat Bankası’nın emeklilere ödeyeceği prosmoyon miktarları ve tarihleri.
Bankadan yapılan açıklamada, promosyon taahhütnamesini şubeden vermek isteyen emeklilerin, T.C kimlik numarasının son rakamına göre bankaya gitmeleri istendi.

7.5 MİLYON EMEKLİ KAMUDA

7.5 milyon maaşlarını üç kamu bankasından alıyor. Kalan 4.2 milyon emekli ise maaşlarını PTT Bank ve özel bankalar üzerinden alıyor. Kamu bankaları arasıda aslan payı ise Ziraat Bankası’na ait.

İlginizi Çekebilir

Icardi’ye 1 maç ceza

Icardi 1 maç ceza aldı. Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Galatasaraylı futbolcu Mauro Icardi’ye 1 maçlık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting