Ana Sayfa / İlginç / 2022 Survivor All Star yarışmacıları

2022 Survivor All Star yarışmacıları

Bu yıl Survivor All Star 2022’ye kimler katılıyor hangi ünlüler yarışmacı olacak. Survivor All Star 2022’ye gidecek eski Survivor yarışmacıları kimler belli oluyor. Survivor All Star 2022 kadrosu için görüşmelerini sürdüren Acun Ilıcalı’dan 4 isimle anlaşma yaptığı iddia edildi. Bu sezon all star formatında olacak yarışmada geçtiğimiz sezonlara damga vuran yarışmacılar olacak. Peki, Survivor All Star 2022 ne zaman başlayacak?

2022 Survivor All Star’a katılacak ünlüler, eski Survivor yarışmacıları kimler belli oluyor. İşte bu yıl Survivor All Star’da olacak ünlü isimler ve eski Survivor yarışmacıarı. Fenomen yarışma programı Survivor önümüzdeki günlerde yeni sezonu ile ekranlarda olacak. Geçtiğimiz sezonu şampiyon olarak tamamlayan İsmail Balaban büyük sevinç yaşamıştı. Bu sezon kadroda yer alacak isimlerle görüşmeleri sürdüren Ilıcalı’nın 4 isimle anlaşmaya vardığı iddia edildi. Peki, bu isimler kimler?

SURVİVOR ALL STAR 2020 KADROSUNDA KİMLER VAR?

Eski yarışmacılarla görüşmeleri sürdüren Ilıcalı’nın Barış Murat Yağcı, Aleyna Kalaycıoğlu, Gizem Kerimoğlu ve Merve Aydın ile anlaşmaya vardığı iddia edildi. Kadroya ilişkin resmi açıklamanınsa önümüzdeki günlerde gelmesi bekleniyor.

Çekimleri Dominik’te gerçekleştirilen, yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın üstlendiği Survivor All Star 2022 kadrosuna katılacak diğer isimler ise merakla bekleniyor.
SURVİVOR ALL STAR 2022 NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Fenomen yarışma programı genellikle Ocak ve şubat aylarında başlıyor. Ilıcalı bu yıl da değişikliğe gitmezse Ocak sonu veya Şubat sonunda programın başlaması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Prof. Dr. Safi Arpaguş nereli, neci ve kim?

Prof. Safi Arpaguş aslen nereli, neci ve kimdir bilgisi. Yeni İstanbul Müftüsü Safi Arpaguş kimdir …