Ana Sayfa / Kadınca / Kiron burcu ne, kiron nedir

Kiron burcu ne, kiron nedir

Burç ve son yorumları ile Kiron burcu nedir, kiron burcu hesaplaması ve kiron burcu ne zaman hangi burçta bilgisi. Kiron 1977’de keşfedilen Satürn ve Uranüs arasında yörüngede olan küçük bir asteroid. Astrolojik açıdan en derin yaramızı, bu yarayı iyileştirme çabalarımızla birlikte şifacı yönümüzü temsil ediyor.

Herkes kiron nedir, kiron burcu nedir diye soruluyor. son dönemden özellikle kadınlar burçlara daha fazla ağırlık vermeye başladı. İşte bu noktada Kiron ve kiron burcu öne çıktı. Kiron, çoğunlukla erken yaşlarımızda aldığımız derin ve ruhsal izler ve yaralara işaret ederken, yaşamımızın ilerleyen dönemlerinde bu yaraları iyileştiriyor ve bu alanda adeta bir şifacıya dönüşüyoruz. 17 Nisan’da burç değiştiren Kiron, en çok Kiron Koç burcu kuşağında doğanları etkilerken, bu küçük asteroidin zodyağın ilk burcuna geçişi başta cesaret, liderlikle ilgili konularda olmak üzere yepyeni ve taptaze bir iyileşme ve şifa sürecine işaret ediyor. Kendiniz için daha önce denemediğiniz yeni bir şifa yolu bulabilirsiniz.

Doğduğunuz yıla göre Kiron burcunuzu en alttaki tablodan bulabilirsiniz. Kiron burcunuzun getirdiği konuları da aşağıda görebilirsiniz.

Kiron burcunuz Koç ise kendinizi ve kendi değerinizi ortaya koyma yönünde bir yolculuğunuz var. Çoğunlukla erken yaşlarda kendinizi ortaya koyamama olarak tezahür eden bu yara ilerleyen yaşlarda fiziksel olarak başağrıları, kafa yaralanma ve travmaları şeklinde kendini gösterebiliyor, psikolojik olarak ise kendini ispat ve gösterme eksikliği hissetmek olarak görünüyor. Zaman içinde bu yarayı iyileştirirken başkalarına da liderlik, cesaret, gözüpeklik anlamında yol gösterebilirsiniz.

Kiron burcunuz Boğa ise maddi ve manevi konfor ve keyif eksikliği, bu eksiklik hissinin getirdiği güven ve güvensizlik duygularına bağlı incinme ve yaralanmalar yaşamış olabilirsiniz. Zaman içinde kendinizi sevmeyi ve kendinize değer vermeyi, hayattan zevk almayı öğreniyorsunuz ve bu noktada bir zamanlar yaşadığınız gibi özdeğer eksikliği yaşayanlara ışık tutabilirsiniz. Maddi konularda olduğu kadar güven konusunda da bir şifacı olabilirsiniz.

Kiron burcunuz İkizler ise iletişim ve zihinsel konularda iyileşmeye ihtiyacınız olabilir. Yakın çevrenizle iletişim eksikliği, zihinsel zorunlar, eğitimde yaşadığınız zorluklar bu yaranın nedenleri olabilirken yine zaman içinde bu eksiklikleri gidermenizle birlikte bu konularda sorun yaşayanlara yol gösteren şifacı kişi olabilirsiniz.

Kiron burcunuz Yengeç ise aile ve anne eksikliğine bağlı derin ve ruhsal yaralar taşıyor olabilirsiniz. Bu sizden kaynaklanan bir durum olabileceği gibi geçmişiniz, atalarınızla ilgili bir durumdan da kaynaklanıyor olabilir. Zaman içinde özellikle şefkat, sevecenlik, merhamet duygularınızla ilgili iyileşmeyi sağladıktan sonra başkaları için de koruyu, kollayıcı, kol kanat gerici olabilirsiniz.

Kiron burcunuz Aslan ise egolarla ilgili taşıdığınız derin ve ruhsal yaralarınız olabilir. Bu bir baba ya da baba yerine koyacağınız otorite ve olgun kişinin eksikliğinden kaynaklanmış olabilir. Bu eksiklik sonucu kendi egonuzu, yaratıcılığınızı, sizi siz yapan bireysel ve farklı yönlerinizi ortaya çıkarma problemi yaşamış olabilirsiniz. Bu problemi zaman içinde başkalarına da yol gösteren bir baba figürü olabilirsiniz.

Kiron burcunuz Başak ise yaşamınızın erken dönemlerinde hastalıklarla ve sağlıkla ilgili problemler yaşamış olabilirsiniz. Siz hasta olmasanız bile çevrenizde hasta insanlar bulunmuş olabilir ve bu durumların getirdiği derin izleri ruhunuzda taşıyor olabilirsiniz. Zaman içinde başkalarını hem ruhsal hem de fiziksel anlamda iyileştiren gerçek bir şifacı olabilirsiniz.

Kiron burcunuz Terazi ise ilişkilere bağlı durumlardan mağduriyet ve zorluk yaşamış olabilirsiniz. İlişkisinde büyük sorunlar yaşayan evli bir çiftin ya da çiftlerin çocuğu, yakını olarak doğmuş olabilirsiniz sözgelimi ve bu durumun getirdiği psikolojik yükleri iyileştirmekle uğraşabilirsiniz. Zaman içinde bu durum sizi sizi bir ilişki, evlilik danışmanı, terapisti haline dönüşürebilir.

Kiron burcunuz Akrep ise doğum, ölüm, rejenerasyonla bağlantılı ruhunuzda büyük dönüşümlere sebep olan deneyimler yaşamış olabilirsiniz. Ortak paralar, paylaşımlar, vergi, miras konularında siz veya aileniz derin izler bırakan süreçlerden geçmiş olabilir. Bu deneyimler zaman içinde psişik yeteneklerinizi büyük ölçüde güçlendirmiş olabilir ve sizi bir ruh okuyucusu ve şifacısına dönüştürebilir.

Kiron burcunuz Yay ise yurt dışı, yabancılarla bağlantılı konularda ya da felsefi ve inançlar anlamında ruhunuzda derin izler ve yaralar bırakan süreçlerden geçmiş olabilirsiniz. Psikolojik etkileri olan büyük bir yolculuk veya göç yaşamış olabilirsiniz. Ancak zaman içinde bu yaraları iyileştirdikçe başkalarına bu konularda yol gösteren bilge bir kişiye dönüşebilirsiniz.

Kiron burcunuz Oğlak ise kısıtlayıcı şartlar, görev ve sorumluluklar, otorite, devlet, kurumsal ve hiyerarşik yapılarla bağlantılı sorunların içine doğmuş olabilir ve bunların getirdiği ruhsal izleri, yaraları taşıyor olabilirsiniz. Konu sizle olduğu kadar ailenizle de hatta büyükanne veya babanızla ilgili de olabilir. Bunun sonucunda görev ve sorumluluk duygunuz fazlaca gelişmiş olabilir ve bu alanda başkalarına rehberlik edebilirsiniz.

Kiron burcunuz Kova ise toplumsal ve sosyal konuların yükünü, izlerini, ağırlığını ruhunuzda taşıyor olabilirsiniz. Erken yaşlarda içinde bulunduğunuz sosyal çevre ve arkadaşlıklarınızın ruhunuzda derin etki ve izleri olabilir, sözgelimi çok erken bir yaşta yuva veya kreşe gitmiş olabilirsiniz. İlerleyen yaşlarda edindiğiniz bu tecrübeyi sosyal sorunlar yaşayan kişilere aktarabilir ve onlara yol gösterebilirsiniz.

Kiron burcunuz Balık ise olayların ve gelişmelerin tamamen kontrolünüz dışında yaşandığı, siz veya ailenizin herhangi bir etkisinin olmadığı, adeta akışa kendini kaptırmış, giden, kaybolan durumların ortasına doğmuş olabilir, bu durumun getirdiği mağdur ve kurban yaralarını taşıyor olabilirsiniz. Özellikle mağduriyet yaşayan, kurban durumunda olan insanlar için bir şifacı, iyileştirici güç olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Ceyda Ersoy hostese saldırdı

Ciciş kardeşlerden Ceyda Ersoy bu kez hostese saldırı haberi ile gündem oldu. “Ciciş Kardeşler” olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting