Ana Sayfa / Manşet / Acun, Kasımnpaşaspor’u satın alıyor

Acun, Kasımnpaşaspor’u satın alıyor

Kasımpaşaspor Acun Ilıcalı’nın oluyor. Acun Ilıcalı Süper Lig takımını satın alıyor. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, futbol yatırımlarına devam ediyor. İngiltere’nin Hull City takımını satın aldıktan sonra İrlanda kulübü Shelbourne’ye de yatırım yapan Ilıcalı’nın, Süper Lig ekibi Kasımpaşa’nın kulüp binasına geldiği ve yöneticilerle görüştüğü iddia edildi. Ilıcalı, şartların oluşması durumunda Kasımpaşa Kulübü’nü satın almayı planlıyor.

Acun Ilıcalı Kasımpaşa’yı satın alıyor. Futbol dünyasında yaptığı yatırımlarla adından söz ettiren ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın Süper Lig ekiplerinden Kasımpaşa’yı satın alacağı iddia ediliyor.

SHELBOURNE’DEKİ YATIRIMLARINI SONLANDIRMIŞTI
Acun, İngiltere’nin Hull City takımını satın alarak futbol dünyasına dev bir adım atmış daha sonra İrlanda kulübü Shelbourne’ye yatırımlarını da geçtiğimiz gün sonlandırmıştı.

Kulüp binasını bile gezdi! Varını yoğunu futbola yatıran Acun, Süper Lig'den takım alıyor

KASIMPAŞA’YI SATIN ALACAK

Ünlü iş adamının Süper Lig ekibi  Kasımpaşa’nın kulüp binasına geldiği ve yöneticilerle görüştüğü iddia edildi. İddiaya göre, Acun Ilıcalı, şartların oluşması durumunda Kasımpaşa Kulübü’nü satın alacak.

Kulüp binasını bile gezdi! Varını yoğunu futbola yatıran Acun, Süper Lig'den takım alıyor

NE DEMİŞTİ?

Futbol yatırımını bir proje olarak yurt dışında değerlendirdiğini belirten Acun Ilıcalı, “Türkiye’de Fenerbahçe taraftayım ve futbolun oldukça içindeyim. Yaptığım yatırımlar şu an için yurt dışında. Türkiye’de bir yatırıma doğrudan hayır diyemem ama şu an için Türkiye’de bu yatırımı çok parlak göremiyorum” demişti.

Kulüp binasını bile gezdi! Varını yoğunu futbola yatıran Acun, Süper Lig'den takım alıyor

İlginizi Çekebilir

Dünyada siber kriz

Banka sistemleri çöküyor, bankamatikler donuyor, pos cihazları işlemez oluyor, havalimanları çalışmıyor kısaca dünya yeni bir …

Sınırsız Hosting