Ana Sayfa / Kadınca / Adem Metan’dan üzücü haber

Adem Metan’dan üzücü haber

Youtuber ve Radyocu Adem Metan’ın durumu ağırlaştı. Adem Metan aslen nereli, neci ve kim. Ünlü radyocu ve YouTuber Adem Metan, çocuklarının ardından koronavirüse yakalandı. Ankara’da tedavi altına alınan Adem Metan’ın çocukları da koronavirüse yakalanmıştı. Adem Metan’ın sağlık durumunun ağır olduğu açıklandı.

Adem Metan koronadan yoğun bakımda durumu kriti. Ünlü radyocu Adem Metan nereli, yaşı ve kimdiri. Geçtiğimiz günlerde çocuklarının koronavirüse yakalandığını duyuran ve dua isteyen ünlü radyo programcısı ve YouTuber Adem Metan koronavirüse yakalandı. Durumu ağır olan Adem Metan Ankara Şehir Hastanesi’nde tedavi altına alınırken, durumunun ağır olduğu açıklandı.

ADEM METAN SON DURUMU

Virüsün akciğerlerine inmesinden dolayı sağlık durumunun ciddi olduğu öğrenilen Adem Metan, “Büyük oğlum Ömer’in ardından henüz 6 aylık olan küçük oğlum S.Hamza’nın da yüksek ateş, şiddetli öksürük sonrası testi pozitif çıktı. Abisine göre biraz ağır geçiriyor. Hastaneye yatırdık. Önce Rabbime sonra dualarınıza sığındık” demişti.

Adem Metan kimdir?

3 Mayıs 1987 tarihinde Ordu’da dünyaya geldi. 2007’den beri radyo programcılığı yapmaktadır. Sosyal medya faaliyet gösteren Biz10 TV’nin kurucusudur.

Adem Metan, çocukluk hayali olan radyoculuğa adım attığında ilk ve en ciddi eleştirisini babası ile annesinden aldı. Babasına göre “Yaptığı iş mi?”, Annesine göre ise “Çok gülene kız vermezler” idi.

Tüm bunlara rağmen karlı bir havada 2007’nin Mart ayında yola çıkarak kendi yolunu çizdi. Star FM, Meltem Radyo, Radyo 24 ve Medya FM, Karadeniz FM, Alem FM, Best FM, Radyo D’de dinleyenleriyle buluştu.

2011’de ‘Hayata Dair Özlü Sözler’, 2013’te ‘Senden Bir Parça’, 2014’te ‘Yalnızlığın Sen Tonu’ ve 2015’te ‘Kompo Komik’ isimli dört kitap yazdı.

İlginizi Çekebilir

Berkcan Güven dolandırıldı

Fenomen Berkcan Güven, Alizade tarafından dolandırılmış. Sosyal medya fenomeni Berkcan Güven katıldığı bir programda beraber …

Sınırsız Hosting