Ana Sayfa / Kadınca / Sarp Bozkurt korona oldu

Sarp Bozkurt korona oldu

Erdem Şangay karakteri ile Sen Çal Kapımı dizisinde oynayan Sarp Bozkurt ağır korona oldu. Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in başrollerini paylaştığı FOX TV Sen Çal Kapımı dizisinin yıldız oyuncusundan kötü haber geldi. Ünlü oyuncu korona virüse yakalandı. İşte ayrıntılar..

Sarp Bozkurt korona oldu durumu nasıl sorusu. Sen Çal Kapımı dizisi oyuncusu koronavirüse yakalandı.

Başrollerini Hande Erçel ile Kerem Bürsin’in paylaştığı FOX TV’nin sevilen  dizisi Sen Çal Kapımı’da koronavirüs paniği yaşanıyor.

Sevilen dizide Erdem Şangay karakterini canlandıran Sarp Bozkurt’un korona virüse yakalandığı ortaya çıktı.

Akciğerde tutulum var kortizon tedavisi ile kendime gelmeye çalışıyorum”

Genel sağlık durumu hakkında bilgi veren Sarp Bozkurt, “Ben aslında tamamen geçmesini, tamamen iyileşmeyi bekliyordum söylemek için. Ama ortaya çıktı tabii… Bu hastalığı çok ağır geçiren insanlar var. Çok hafif geçiren insanlar da var. Ben neyse ki bir hafta hatta 8 gün olmak üzere evde geçirebildim bu dönemi. Akciğerde tutulum var kortizon tedavisi ile kendime gelmeye çalışıyorum. Her geçen gün daha da iyiye gidiyorum. Bir şekilde ateşimin düşmesini bekliyorum. Çok şekersiniz” ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilir

İmamoğlu YSK’ya çağrı yaptı

İstanbul ilçelerinde garip olaylar. Ekrem İmamoğlu, AKP’nin itirazlarını kabul edildiğini ama CHP’nin itirazları reddedildiğini açıkladı. …

Sınırsız Hosting