Ana Sayfa / Kime Ait / Adem Survivor 2017 birincisi oldu mu?

Adem Survivor 2017 birincisi oldu mu?

Kıbrıs Survivor 2017 birincisi belli oldu Adem survivor 2017 şampiyonu, Ogeday Survivor 2017 şampiyonu oldu mu sorusu yanıtını buldu. dün gece Survivor’da birinci olan isim açıklandı. Adem Kılıççı ile Ogeday Girişken finale çıktı ve birisi ipi göğüsledi.”Survivor 2017 şampiyonu kim oldu?” sorusunun yanıtı belli oluyor. Kıbrıs’tan gerçekleştirilen finalde Adem ve Ogeday şampiyonluk heyecanı yaşıyor. Canlı SMS oylamasına çıkan her iki isim sonuçları beklerken ilk konuşmalarını da yaptı. İşte Survivor’da şampiyonluk heyecanının sürdüğü final haftasında yaşananlar ve Survivor şampiyonluk adaylarının ilk sözleri…

Bu ıl Survivor’da kim birinci oldu sorusu yanıtını buldu. Survivor 2017 Adem kılıççı ile Survivor 2017 Ogeday final koltuğuna oturdu.”Survivor 2017’de şampiyon kim oldu?” sorusunun cevabı belli oluyor. Kıbrıs’ta düzenlenen finalde Adem ile Ogeday canlı SMS oylamasında karşı karşıya geliyor.

Şampiyonluk heyecanı yaşayan iki ismin canlı yayında ilk konuşmalarını yaptı.

ADEM’İN ŞAMPİYONLUK KONUŞMASI

Şampiyonluk koltuğunda oturan Adem’in final gecesindeki ilk sözleri: “Çok uzun bir yoldan geldik buraya. Birçok sınavdan geçtiğimi düşünüyorum. Beni buraya getiren benim irademin yanı sıra beni ailelerinden biri gibi gören halkımızdır. Onlara çok teşekkür ediyorum. Hepsinden Allah razı olsun. Ben burada sadece bir yolcuyum. Bendan sonra buraya yeni yolcular da gelecek. Bir eğitimci olarak küçük çocuklara örnek olabildiysem, akıllarında kalabidiysem bu benim için en büyük mutluluk. Çok heyecan yaşadım. Yaptığım iç heyecan ve korkuyla beslenen bir iş ama şuandaki duygularımı tarif edemem. Bugün her türlü sonuca razıyım. Bugün benim gözümde iki şampiyon var. Ogeday da en az benim kadar şampiyonluğu hak eden bir kardeşim.”

Daha sonra yeniden söz alan Adem, “Hedefim kesinlikle Kıbrıs’tı. İnanarak geldim. Ama hiçbir zaman hedefsiz çıkmadım. Bazen yarı yolda kaybettim. Burada da bu riski yaşıyordum. Hiçbir şekilde strateji yapmadım. Dışarda nasıl Adem’sem burada öyleydim. Gönlüm çok rahat. Sabaha kadar konuşsamda beni buraya getirenlerin hakkını ödeyemem. Hepsine teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

OGEDAY’IN SURVİVOR ŞAMPİYONLUK KONUŞMASI

Ogeday ise şöyle konuştu: “Çok uzun bir maratonun artık son aşamasındayız. 5 ay boyunca tüm duyguları yaşadık. İyiki buraya gelmişim. Gerçekten Adem ağabey de gerekeni söyledi. Çok değerli bir yarışmacı. Mücadele ederken de söylemiştim. ‘Güçlü isimlerle yarışmak istiyorum’ demişti. Kendisi de o güçlü isim. Bugün bir karar verilecek gerçekten çok heyecanlıyım. Buraya kadar gelebilmek iki taraf için de şampiyorluktur. İkimiz de çok hak ettik. Halkımız bizi 5 ay boyunca izledi karar verecek. Adem ağabeye çok teşekkür ediyorum.”

İkinci kez söz hakkı verilen Ogeday, “Survivor’dan önce hedeflerimi basamak olarak koydum. Survivor’a katılmaktan finale kadar. Bütün basamakları atlayabilrim. Son bir adım kaldı. Bu saatten sonra halkımızın da desteği ile önceliğim şampiyon olmak. Ancak olamasam da halkın taktirine bırakıyorum. Adaya bir daha gelsem farklı bir kişi olamam. Çıkan her karara saygım sonsuz” dedi.

İlginizi Çekebilir

Çin arabalarına yüzde 40 ek vergi

Türkiye, Çin’den gelen arabalara ek yüzde 40 vergi uygulayacak. Çin otomobillerine ek vergi geliyor. Çin’den …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting