Ana Sayfa / Gündem / Akıllı dikiz aynası dönemi

Akıllı dikiz aynası dönemi

Araçlarda dikiz aynaları da akıllandı. Yeni akıllı dikiz aynalarının özellikleri ve akıllı dikiz aynası üretin firma. Daha çok ürettiği akıllı telefonları ile adından söz ettiren Xiaomi, akıllı dikiz aynası modelini tanıttı. İşte Xiaomi Mi Smart RearView ile sürücülere sunulan özellikler.

Xiaomi akıllı dikiz aynası fiyatı ve arabalar için dikiz aynası akıllı modelleri büyük talep görecek gibi görünüyor. Akıllı dikiz aynalarının özelliği ve kullanım kolaylığı. Akıllınan ürünler kervanına dikiz aynaları da katıldı. Xiaomi, ‘Xiaomi Mi Smart RearView’ isimli akıllı dikiz aynası modelini tanıttı. 6.86 inç büyüklüğünde 1280x480p dokunmatik bir ekrana sahip olan Xiaomi Mi Smart RearView, sadece siyah renk seçeneğine sahip.

1280x480p dokunmatik bir ekrana sahip olan cihaz 3 Nisan’da satışa sunulacak.

1280x480p dokunmatik bir ekrana sahip olan cihaz 3 Nisan’da satışa sunulacak.
Aerospace alüminyum malzeme kullanılarak üretilen akıllı dikiz aynası, düşük ışıkta bile çalışmasına imkan sağlayan Sony IMX291 sensörlü bir kameraya ev sahipliği yapıyor. Söz konusu kamera 150 derecelik geniş açıya ve f/1.8 diyafram açıklığı ile de dikkat çekiyor.

Akıllı dikiz aynası, ön ve arka tarafta video kaydı yapılmasına da olanak sağlıyor. Kayıt edilen videoları kullanıcılar mobil uygulama üzerinden de takip edebiliyor.

999 Yuan fiyat etiketine sahip olan (yaklaşık 650 TL) akıllı dikiz aynası 3 Nisan’da satışa sunulacak.

İlginizi Çekebilir

Din dersine girmemek için Hristiyan oldu

Aydın’da bir veli çocuğunun din dersi almaması için Hristiyan oldu. Ders için din değiştirdi. Müfredata …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting