Ana Sayfa / Gündem / Akşener, AKP’ye katılıyor iddiası

Akşener, AKP’ye katılıyor iddiası

Meral Akşener, Erdoğan’dan oğlunun Paris büyükelçisi olmasını istediği öne sürülüyor. Meral Akşener, Erdoğan’ın ekibine katılacak iddiası gündemde. Erdoğan, MHP Lideri Bahçeli’den sonra Meral Akşener’i de kadrosuna katıyor. Eski İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Beştepe’de gerçekleştirdiği görüşme çeşitli iddiaları da beraberinde getirdi. Ankara kulislerinde Akşener’in, oğlu Fatih’in Paris Büyükelçiliği’ne atanması için Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan talepte bulunduğu konuşuluyor. Eski İYİ Parti Milletvekili Aytun Çıray da katıldığı canlı yayında çok ciddi kaynaklardan böyle bir bilgiyi edindiğini söyledi.

Meral Akşener, AKP’ye katılıyor, Erdoğan’ın yardımcısı olabilir. Meral Akşener’in Erdoğan’dan oğlunu Paris büyükelçisi yapmasını istediği öne sürülüyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile eski İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener dün akşam saatlerinde Cumhurbaşkanlığı külliyesinde 1 buçuk saat süren görüşme gerçekleştirdi.
GÖRÜŞMEYE DAMGA VURAN İDDİA

Akşener’in Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ziyareti Ankara kulislerini de epey hareketlendirirken, İYİ Parti’deki başkanlık koltuğunu Müsavat Dervişoğlu’na teslim eden Akşener ile ilgili gündem yaratacak iddialar ortaya atıldı.

Bomba iddia! Akşener, Erdoğan'dan oğlu Fatih'in Paris Büyükelçiliği'ne atanmasını istemiş

“OĞLU FATİH İÇİN BÜYÜKELÇİLİK İSTEDİ” İDDİASI

Akşener’in Beştepe’deki görüşmede Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan oğlu Fatih’in Paris Büyükelçiliği’ne atanması için talepte bulunduğu öne sürüldü.

DAHA ÖNCE DE GİRİŞİMLERDE BULUNMUŞ

Galatasaray Lisesi mezunu olan oğlu Fatih için daha önce de birkaç girişimde bulunduğu ifade edilen Akşener’in bu nedenle Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kapısını çaldığı iddia ediliyor.

Bomba iddia! Akşener, Erdoğan'dan oğlu Fatih'in Paris Büyükelçiliği'ne atanmasını istemiş

AYTUN ÇIRAY CANLI YAYINDA GÜNDEME GETİRMİŞTİ

Eski İYİ Parti Milletvekili Aytun Çıray da dün akşam Sözcü TV’deki canlı yayında, “Akşener ailesinden birisinin büyükelçi olması yönünde bir talep olduğu bilgisi çok ciddi kaynaklardan geldi bana” ifadelerini kullanmıştı.

İlginizi Çekebilir

Çin arabalarına yüzde 40 ek vergi

Türkiye, Çin’den gelen arabalara ek yüzde 40 vergi uygulayacak. Çin otomobillerine ek vergi geliyor. Çin’den …

Sınırsız Hosting