Ana Sayfa / Manşet / Ebrar Karakurt Fenerbahçe’ye geliyor

Ebrar Karakurt Fenerbahçe’ye geliyor

Ali Koç, milli Voleybolcu Ebrar Karakurt’u alıyor. Ebrar Karakurt, Fenerbahçe forması giyebilir. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Ebrar Karakurt transferine dair açıklamalarda bulundu. Ebrar Karakurt’u Fenerbahçe’ye kazandırmak istediklerini belirten Koç, “Ebrar, müthiş bir oyuncu. Rusya’da istatistikleri kırdı, rekor bırakmadı. Çılgın bir oyuncu, çılgın bir karakter. Bir kere yemek yedik beraber. Orada da şakayla karışık laf açıldı. Dünya çapında bir takım olacaksanız, biz oraya yakınız, en iyi Türkler’i almalısınız, Ebrar da öyle biri” dedi.

Ebrar Karakurt, Fenerbahçe transferi gerçekleşiyor. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Ebrar Karakurt transferine dair açıklamalarda bulundu. Ali Koç, Ebrar Karakurt’u istediğini söyledi.
“EBRAR’I İSTERİM BEN”

Ali Koç “Ebrar Karakurt’a ‘Seneye seni alacağım’ dediniz mi?” sorusuna, “Ebrar Karakurt’u isterim ben. Ebrar, müthiş bir oyuncu. Rusya’da istatistikleri kırdı, rekor bırakmadı. Çılgın bir oyuncu, çılgın bir karakter. Bir kere yemek yedik beraber. Orada da şakayla karışık laf açıldı. Dünya çapında bir takım olacaksanız, biz oraya yakınız, en iyi Türkler’i almalısınız, Ebrar da öyle biri” yanıtını verdi.

İlginizi Çekebilir

Boş dondurma külahı da paralı oldu

Dondurma külahı da parayla satılmaya başlandı dondurmacılardı. Boş dondurma külahı parayla satılıyor millet yaz gününde …

Sınırsız Hosting