Ana Sayfa / Kadınca / Aleyna Eroğlu’nu beğenen ünlü futbolcu

Aleyna Eroğlu’nu beğenen ünlü futbolcu

Benim Stilim Aleyna Eroğlu’nu beğenen ünlü futbolcu bakın kim miş diye haberler dolaşmaya başladı. TV8’de ekranlara gelen ‘İşte Benim Stilim’de boy gösteren Simay Tokatlı, yarışmacı arkadaşı Aleyna Eroğlu’nu beğenen bir futbolcu olduğunu itiraf etti.

Aleyna Eroğlu İşte Benim Stilim‘den yeşil sahalara mı geçecek hangi ünlü futbolcu Aleyna Eroğlu’nun peşinde. Geçtiğimiz haftalarda ‘İşte Benim Stilim’ yarışmasında eteğini kaldırmasıyla olay olan Aleyna Eroğlu, bir kez daha gündemde…

Eroğlu, konseptini “Benim eşimin futbolcu bir arkadaşı varmış, eşimle onun düğününe gidiyoruz” şeklinde anlatınca, Simay Tokatlı ve Bahar Candan kendi aralarında gülüşmeye başladı.

Flaş bir itirafta bulunan Simay, “Bence Aleyna bir şeyden etkilenerek yapmış bu kombini. Benim bir arkadaşım var futbolcu. Aleyna’yı beğeniyor. İkisini tanıştıracaktım, ama olmadı. Bu hafta da annemler geliyor yine tanıştıramayacağım. Bence bu konseptle ona gönderme yapıyor veya onları tanıştıramadığım için bana sitem ediyor. ‘Bana resmini atsana’ diye başımın etini yiyor” dedi.

Kaynak: Posta

İlginizi Çekebilir

Bartu Küçükçağlayan mini etek giyiyor

Oyuncu Bartu Küçükçağlayan mini etek uzun çorap giyerek sahneye çıkıyor. Bartu Küçükçağlayan mini etekli hali …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting