Ana Sayfa / Genel / Ali Ağaoğlu referandumun kaybedeni
ALİ AĞAOĞLU

Ali Ağaoğlu referandumun kaybedeni

Ali Ağaoğlu referandum sonuçları için girdiği iddiayı kaybetti. Referandumun kaybedeni Ali Ağaoğlu ve Ethem Sancak oldu. Ali Ağaoğlu, 550 bin liralık takım elbise iddiasını kaybetti. 

İş adamı Ali Ağaoğlu 550 bin lirakıt takım elbise iddiasını kay.betti. Şimdi referandum sonuçları için iddiaya giren Ali Ağaoğlu’nun sözünde durup durmayacağı merak ediliyor. Cengiz Semercioğlu, kendisini arayan Ali Ağaoğlu’nun yüzde 65 Evet için 26 kişiyle iddiaya girdiğini yazmıştı. Çıkan sonuçlara göre Ağaoğlu iddiayı kaybetti. Karşılığından 26 kişiye çorabından iç çamaşırına kadar Tom Ford marka kıyafetler alacak.

TOM FORD TAKIM ELBİSE FİYATI
İşadamı Ali Ağaoğlu, referandum için girdiği tüm ididaları kaybetti. Ağaoğlu, Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu’na 26 kişiyle iddiaya girdiğini anlatmıştı. Ağaoğlu referandumda yüzde 65 evet çıkmaması durumunda iddiaya girdiği 26 kişiye iç çamaşırından çorabına kadar Tom Ford marka takım elbise alacağını söylemişti.

Tom Ford’da bir takım elbise 4-5 bin euro civarı. Yani kaba bir hesapla Ağaoğlu’nun cebinden 550 bin lira çıkacak.

Bir başka iddia kaybeden ünlü isim de işadamı Ethem Sancak oldu. Hürriyet ekonomi yazarı Vahap Munyar, Sancak’ın yüzde 65 “evet” için 30 kişiyle takım elbisesine bahse girdiğini yazmıştı.

İlginizi Çekebilir

Tavuk tecavüzcüsü tutukandı

Mersin’de tavuğa tecavüz eden adam tutuklandı tavuk tecavüzcüsü tutuklandı şimdi hapiste. Mersin’de kaydedildiği öne sürülen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting