Ana Sayfa / İlginç / Ali Koç, Emre Belözoğlu’nu sildi

Ali Koç, Emre Belözoğlu’nu sildi

Emre Belözoğlu’nun teknik adam olarak Fenerbahçe’deki yaşamı kısa sürdü. Ali Koç, Emre’nin yerine daha kariyerli yabancı bir teknik adam getireceğini açıkladı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, düzenlediği basın toplantısında günceme dair önemli açıklamalarda bulundu. Koç, Emre Belözoğlu ile teknik direktör olarak devam etmeyeceklerini açıkladı.

Ali Koç, Emre Belözoğlu ile teknik adam olarak çalışmayacaklarını açıkladı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un açıklamalarından satrıbaşları:
“Emre Belözoğlu’na bugüne kadar verdiği tüm hizmetler için teşekkür ederim. İnşallah hepimizin açısından bu süreç açısından doğru bir karar vermiş oluruz. İnancım, sonuç ne olursa olsun Emre Belözoğlu, bugün olmasa da yarın büyük hizmetler yapmaya devam edecektir.”

“Normal şartlarda, tüzüğümüzün emrettiği gibi 5-6 Haziran’da geleneksel olağan seçimli genel kurulumuzu yapacaktık. Fakat 1 Haziran’a uzatılınca kısıtlamalar yeni bir tarih belirlemek zorunda kaldık. 13 Haziran oldu ama pazar günü kısıtlama olacağını tahmin edemedik. İki ihtimal var. Yeni bir duyuru yapmamız gerekiyor. Duyurudan 15 gün sonra ilk toplantı, çoğunluk sağlanamazsa ikinci toplantı. O da bizi 24-25 Haziran’a götürüyor.”

“4-5 transfer yapacağız. 1 stoper, 1 kanat, 2 forvet belki sağ bek, sol bek, fırsat transferleri var. 15 milyon Euro’luk bir satışımız olabilir”

“Teknik direktör konusunda Portekiz, Almanya ekolü arasındaki isimlere daha çok odaklanıyoruz”

“Teknik direktör işi haziranın 3. haftasına kadar sürer benim tahminim.”

İlginizi Çekebilir

Erdal Beşikçioğlu belediye başkanı seçildi

Erdal Beşikçioğlu Etimesgut Belediye Başkanı seçildi. Behzat komiser belediye başkanı oldu. Behzat Ç. dizisi onu …

Sınırsız Hosting