Ana Sayfa / Kime Ait / Altın 29 Mart fiyatları (Çeyrek ne kadar)
ALTIN FİYATLARI, ÇEYREK ALTIN FİYATI

Altın 29 Mart fiyatları (Çeyrek ne kadar)

Yeni altın fiyatları 29 Mart ve çeyrek altın son fiyatı. Para piyasaları ve altın fiyatları Kapalıçarşı. Güncel altın fiyatları ve ziynet altını son rakamı. Altında yükseliş sürüyor. Yeni çeyrek altın fiyatı el yakıyor. Altın alacaklar ya da altın satacaklar için en iyi altın fiyatları. Altın fiyatlarındaki hareketlilik sürüyor. Hafta başından itibaren 145 lira bandında seyreden altın fiyatları dün akşam piyasaların kapanış saatlerine doğru ciddi bir ivme yakalayarak 147 lira seviyelerini gördü. Peki Kapalıçarşı’da çeyrek altın kaç liradan alıcı buluyor? İşte en güncel fiyatlar…

Bugün altın fiyatları yine yükselişte 29 Mart Çarşamba. Çeyrek altın en yeni fiyat. Altın fiyatları dün akşam piyasaların kapanışına doğru 147 lira seviyesini gördü. Bugün piyasaların açılması ile 24 ayar has altının gram fiyatı 146,95 liradan işlem görüyor. Kapalıçarşı’da çeyrek altın fiyatı ise 240 lira bandının hemen altından alıcı buluyor. İşte en güncel altın fiyatları…
Gram altın güne yatay başladı

ALTIN HAREKETLENDİ PİYASALAR TEDİRGİN
Güne yatay başlayan altının gram fiyatı,147 liranın hemen altında işlem görüyor. Kapalıçarşı`da çeyrek altın 240 lira, Cumhuriyet altını da 975 liradan satılıyor.

Güne yatay başlayan altının gram fiyatı,147 liranın hemen altında işlem görüyor.
Altının gram fiyatı, dün uluslararası piyasalara paralel gün boyu yükseliş eğiliminde hareket ederek 146,4 liraya kadar yükseldi ve günü önceki kapanışa göre yüzde 1,03 artışla 145,8 liradan tamamladı.

Bugün güne yatay seyirle başlayan altının gram fiyatı, saat 10.50 itibarıyla 145,9 liradan alıcı buluyor. Aynı dakikalarda Kapalıçarşı’da çeyrek altın 240 lira, Cumhuriyet altını da 977 liradan satılıyor.

Altının ons fiyatı, dün günü yüzde 0,78 artışla 1.254,43 dolar seviyelerinden tamamlamasının ardından bugüne yatay bir başlangıç yaptı ve şu dakikalarda 1.253,65 dolardan işlem görüyor.

İlginizi Çekebilir

Gençlerin seçimi İmamoğlu

Türkiye’de gençlerin en sevdiği lider Ekrem İmamoğlu oldu. İşte Türkiye’deki en popüler 10 siyasetçi. ORC …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting