Ana Sayfa / Kadınca / Armağan Çağlayan AVM’de olay çıkardı

Armağan Çağlayan AVM’de olay çıkardı

Armağan çağlayan Şişli’de bir AVM’de adeta yeri göğü inletti bağıra bağıra tartıştı. Ünlü sunucu ve TV program yapımcısı Armağan Çağlayan program çekimi için geldiği Şişli’deki bir AVM’de bulunan kozmetik firması çalışanlarıyla tartıştı. Dakikalarca çalışanlara bağıran Çağlayan’ın o anları cep telefonu kameralarına yansıdı. Görüntülerin ardından bir açıklama yapan Çağlayan, olayı anlatıp “Salak yerine konulduğum için, tartışma daha da alevlendi. Durum bundan ibarettir.” dedi.

AVM’de Armağan çağlayan gerilimi yaşandı Şişli’de. Armağan Çağlayan Şişli’de bir AVM’de bir kadınla tartıştı ortalık karıştı. Armağan Çağlayan, çekim için gittiği bir kozmetik firmasında çalışanlarla tartıştı. Olay, saat 15.30 sıralarında Şişli Mecidiyeköy’de bulunan bir AVM’de meydana geldi. İddiaya göre ünlü sunucu ve TV yapımcısı Armağan Çağlayan (57), program çekimi için bulunduğu AVM’deki bir kozmetik firmasına geldi. Çağlayan burada henüz bilinmeyen bir nedenle firma çalışanlarıyla tartışmaya başladı.

Ünlü sunucu Armağan Çağlayan, çekim için gittiği AVM'de çalışanlarla tartıştı

O ANLAR KAMERALARA YANSIDI

Çalışanlara dakikalarca bağıran Çağlayan, ardından firmadan uzaklaştı. Özel güvenlik görevlilerinin de müdahale ettiği tartışma cep telefonu kamerasına yansıdı.

Ünlü sunucu Armağan Çağlayan, çekim için gittiği AVM'de çalışanlarla tartıştı

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN OLAYI ANLATTI

Olayla ilgili bir açıklama yapan Armağan Çağlayan, “Deli değilim. Durduk yere kendi kendime tartışmadım tabii ki. Olay şöyle oldu. Gösteri sebebiyle o AVM’deydim. Yemek katına çıkmak için yürüyen merdivenlere doğru giderken bir hanımefendi arkamdan ‘Armağan Çağlayan’ sonra ‘Çağlayan Armağan’, ‘şişşşşt baksana Armağan’ diye bağırdı. Önce duymamazlığa geldim. Sonra bağırmalar devam etti. Bunun üzerine ben de dönüp ‘böyle bağırmanız ayıp değil mi? Beni ne yerine koyuyorsunuz?’ diye bağırdım. Ve standın önüne gidip ben de hanımefendiye hiç kimseye böyle bağırmayacağını, bağırmaması gerektiğini bağırarak anlattım. Bunun üzerine hanımefendi ‘ben başka Armağan Çağlayan’a bağırdım, bir tek Armağan çağlayan siz misiniz’ dedi. Bunun üzerine salak yerine konulduğum için, tartışma daha da alevlendi. Durum bundan ibarettir. Daha sonra bağrışmalar üzerine AVM’nin güvenlik görevlileri geldi. Herkesi gereksiz yere meşgul ettiğim için özür dilerim” ifadelerini kullandı.

Ünlü sunucu Armağan Çağlayan, çekim için gittiği AVM'de çalışanlarla tartıştı

İlginizi Çekebilir

Uraz Kaygılaroğlu erkekle öpüştü

Oyuncu Uraz Kaygıroğlu tiyatro sahnesinde erkek erkeğe öpüştü. Uraz Kaygıroğlu rol arkadaşı erkek oyuncuyu dudaklarında …

Sınırsız Hosting