Ana Sayfa / Kime Ait / At keserken yakalandılar

At keserken yakalandılar

Sultangazi’de at eti baskını. İstanbul’da at kesimi arttı millete at eti yediriyorlar. Etin zamlanması sonrası haramzadeler at eşek kesip satmaya başladı. At ve eşek eti daha çok nerelerde satılıyor kimler alıyor bilgisi. Sultangazi’de gelen bir ihbarı değerlendiren zabıta ekipleri gittikleri adreste kamyonet içinde kesilmiş at etleri ile kesilmek için bekletilen 3 at buldu. Polis ekipleri, at kesen kişi ya da kişileri yakalamak için çalışma başlattı.

Kaçat at kesimine baskın İstanbul’da. Ete gelen zam sonrası fırsatçılar at ve eşek eti satmaya başladı. Sultangazi’de kesilmiş at ve kesilmeye bekleyen eşek ve atlar ele geçirildi.

İstanbul’da gerçekleşen olay Sultangazi, Habipler Mahallesi’nde gece saatlerinde meydana geldi. Sultangazi Belediyesi zabıta ekiplerine ‘gecekondu bahçesinde at kesiliyor’ şeklinde bir ihbar geldi. Bunun üzerine zabıta ekipleri polis eşliğinde ihbar edilen adrese baskın düzenledi.

Zabıta ekipleri, adreste yaptığı aramada 3 at bulurken, park halindeki bir kamyonetin kasasında ise kesilmiş ata ait et parçaları olduğunu tespit etti. Polis ekipleri gecekonduda yaptığı aramada kimseye rastlamadı. Polis ekipleri olay sonrası kaçan kişi ya da kişileri yakalamak için çevrede geniş çaplı çalışma başlattı.

Sultangazi Belediyesine ait zabıta ekipleri kesilmekten son anda kurtulan 3 canlı atı koruma altına aldı. Kesilmiş at etleri ise imha edilmek üzere götürüldü.

İlginizi Çekebilir

Ankara emekli mitingi tarihi ve saati

Emekli mitingi Ankara kaç kişi katıldı katılacak bilgisi. 26 mayıs Ankara büyük emekli mitingi. CHP …

Sınırsız Hosting