Ana Sayfa / Gündem / Aykut Kocaman istifa etmiyor 7 Haziran

Aykut Kocaman istifa etmiyor 7 Haziran

Aykut Kocaman Ali Koç ile görüşmeden istifa etmeyeceğini açıkladı. Fenerbahçe’de Ali Koç Aykut Kocaman ile çalışmaya devam edecek mi sorusu. Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, sarı lacivertli kulüpteki geleceğiyle ilgili “İstifa etmiyorum, görevimin başındayım” açıklamasını yaptı.

FB Teknik Adamı Aykut Kocaman istifa etmeyeceğini, Başkan Ali Koç’un kendisiyle görüşmesini beklediğini açıkladı. Fenerbahçe teknik adamlık için Ali Koç Aykut Kocaman kararını verecek.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, A Spor’a yaptığı açıklama ile sarı lacivertli kulüpteki görevinden istifa etmeyeceğini açıkladı.

Hakan Gündoğar’a konuşan Aykut Kocaman’ın, “Gündemimde istifa yok. İstifa haberleri gerçek dışı. Fenerbahçe’nin yeni bir başkanı var bizimle ilgili bir tasarrufu olacak. Şu anda görevimizin başındayız. Ama yönetimin başka tasarruf olursa bunu oturur konuşuruz. İstifa etmiyorum görevimin başındayım.” ifadelerini kullandığı belirtildi.

Fenerbahçe’de Ali Koç’un başkan seçilmesinin ardından ne yapacağı merakla beklenen Kocaman, “Yeni başkan Ali Koç’un benimle görüşmesini bekleyeceğim ve o görüşmenin ardından gereken neyse onu yapacağım” şeklinde konuşmuştu.

Seçim öncesinde çıkan haberlerde ise Aykut Kocaman’ın hem Aziz Yıldırım’ın, hem de Ali Koç’un önünü açmak için istifa edeceği iddia ediliyordu.

İlginizi Çekebilir

Mehmet Sıddık Akış görevden alındı

Hakkari Belediye başkanı görevden alındı vali kayyım olarak atandı. Mehmet Sıddık Akış, Hakkari Belediye Başkanlığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting