Ana Sayfa / Genel / Aziz Yıldırım Sudan’da tersane kuruyor

Aziz Yıldırım Sudan’da tersane kuruyor

Aziz Yıldırım savunma sanayisi için hücumbot üretecek Sudan’da. Aziz yıldırım Sudan’da tersane kuruyor. Fenerbahçe’nin eski başkanı Aziz Yıldırım, bugünkü seçimde oyunu kullandıktan sonra Sudan’a gitti. Bu ülkede tersane kuracak olan Aziz Yıldırım, ülkemiz için hücumbot üretecek.

Fenerbahçe eski Başkanı Aziz Yıldırım Savaş gemisi üretimi için tersane kuruyor. Sudan’da tersane açacak olan Aziz Yıldırım, deniz kuvvetlerni için hücumbot yapacak.

Fenerbahçe’nin eski başkanı Aziz Yıldırım, işlerine odaklandı… Ali Koç’la girdiği seçim yarışmasında, “Ben kaybedersem F.Bahçe kaybeder ama ben kazanırım. İşlerimi ihmal ettim. Hızlı bir şekilde işlerime dönerim” açıklaması yapmıştı.

HÜCUMBOT İŞİNE GİRECEK: Yıldırım seçimi kaybettikten sonra gerçekten işlerine ağırlık vermeye başladı. Önce ailesine zaman ayıran ve kızı Yaz’la bir görüntüsü sosyal medyada paylaşılan Yıldırım’ın neler yaptığı merak konusuydu. Yıldırım’ın, dev bir yatırım için bugün düğmeye basacağı ve hücumbot üretimi işine gireceği öğrenildi.

F.BAHÇE’Yİ DE TAKİP EDİYOR: Yıldırım, ülkemiz adına hücumbot üretecek. Bugün yapılan seçimlerde oyunu kullanan Aziz Yıldırım, zaman kaybetmeden Sudan’ın yolunu tuttu. Hücumbot üretimi için tersane kuracak olan Yıldırım, Sudan’da bazı önemli anlaşmalar yapacak.

Yıldırım, böylece dev projesinin ilk startını resmen vermiş olacak. Aziz Yıldırım, iş hayatında yaptığı üretimlerle Türk Silahlı Kuvvetleri’ne önemli hizmetlerde bulunmuştu.

Yıldırım’ın F.Bahçe’de yaşanan gelişmeleri de yakından takip ettiği ve camianın önde gelen isimleriyle fikir alışverişi yaptığı da öğrenildi.

İlginizi Çekebilir

Tavuk tecavüzcüsü tutukandı

Mersin’de tavuğa tecavüz eden adam tutuklandı tavuk tecavüzcüsü tutuklandı şimdi hapiste. Mersin’de kaydedildiği öne sürülen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting