Ana Sayfa / Manşet / Bağkur emekli 2018 aylığı zammı
YENİ EMEKLİLİK HAKKI

Bağkur emekli 2018 aylığı zammı

Bağ-kur 2018 emeklilerinin zam oranı ve ellerine geçecek aylık miktarı. SSK ve Bağkur emeklilerinin 2018 zammı ve aylıklarına yansıyacak tutarın tablosu. hangi emekli 2018 ne kadar zam alacak maaşları kaç lira alacak tablosu netleşiyor. Emekli maaşı 2018 yılında ne kadar olacak bağkur emeklilerinin 2018 yılında zamlı maaş oranları ne olacak? Bağkurlu çalışanlar enflasyon zam oranına göre yeni maaşları belirlenecek.

Emekli 2018 Ocak aylıklarına ne kadar zam geliyor hangi emekli kaç para alacak şeması ve tablosu. Bağkur emeklisi aylık zam hesaplaması ve ellerine geçecek tutar tablosu. Milyonlarca çalışan ve emeklinin merakla beklediği 2018’e sayılı günler kaldı. 2018’de zam oranları ne kadar olacak merak ediliyor. Bağkur sigortasında çalışıp emekli olanlar ne kadar zam alacak? Bağkur 2018 zamlı maaşlar internethaber’de.
12 milyon emekliye zamda geri sayım başladı. SSK ve Bağkur emeklileri enflasyona dayalı zam alırken, memur emeklilerinin zammı toplu sözleşmeyle belirleniyor. SSK ve Bağkur emeklileri bir önceki altı aydaki enflasyon oranında zam alıyor. TÜİK verilerine göre; Temmuz-Kasım döneminde enflasyon oranı yüzde 4.97 olarak gerçekleşti. Aralık ayında enflasyonun düşeceği öngörülse de aylık bazda artış beklentisi devam ediyor. Enflasyon artmayıp sıfır bile çıksa maaşlarda en düşük yüzde 5 zam olacak. Bu durumda örneğin; 1000 lira emekli aylığı alan SSK veya Bağkur emeklisinin maaşına 50 lira zam gelecek.
BAĞKUR EMEKLİSİ 2018 YENİ MAAŞLAR

SSK ve bağkur emeklisi için tek belirleyici zam enflasyona bağlı. Enflasyona göre aşağıdaki tabloda bağkur emeklilerin alacağı zam da belli oldu.

 

İlginizi Çekebilir

İsmail Kartal’ı istemeyen oyuncular

Fenerbahçe’de İsmail Kartal’a isyan bayrağı açan yerli ve yabancı futbolcular. Hangi Fenerbahçeli futbolcular İsmail Kartal’ı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting