Ana Sayfa / Kadınca / Bahar Candan ayrılıyor mu?
BAHAR CANDAN İŞTE BENİM STİLİM KAVGA

Bahar Candan ayrılıyor mu?

İşte Benim Stlim’de Bahar Candan yarışmadan çıkarılacak ya da gönderilecek gibi görünüyor. Medyatik olduktan sonra İşte Benim Stilim Yarışması’nda dengeleri bozan ve herkesle tartışmaya başlayan Bahar Candan’ın yapım ekibi tarafından yarışmadan atılabileceği söyleniyor. Bahar Candan son olarak Emine Aydın ile tartışmış ve hakarete varan sözlerle rakibine saldırmıştı. İşte Benim Stilim yarışmasının iki başarılı ismi Bahar Candan ve Emine Aydın arasında ipler gerildi ve yarışmacılar stüdyo dışına çıkarıldı

Bahar Candan sonunda Öykü Serter’in de dengesini bozdu İşte Benim Stilim yarışmasında. 14 Mart salı günü yayınlanan İşte Benim Stilim’de Bahar Candan’ın Emine’ye “Emine kadın” demesi ve ismini küçümsemesi üzerine tepki gösteren yarışmacı Emine sinirlerine hakim olamadı ve stüdyoda herkes bir anda gerildi.

Bahar candan’ın daha sonra ayağa kalkıp Emine’nin üstüne yürümesi üzerine çıkan tartışma araya yapım ekibinin girmesi sonucu ancak yatıştırılabildi. İki yarışmacı Öykü Serter’in isteğiyle stüdyodan çıkarıldı.

Yarışmacıların sakinleşip gelmesinden sonra söz alan Bahar Candan ‘ben burada ailemi temsil ediyorum’ deyince Öykü Serter çileden çıktı ve Candan’a çok sert sözler söyledi.

ÖYKÜ SERTER SERT ÇIKTI

İşte o olay açıklamalar:

“Aileni buradan temsil değil bayağı teslim ediyorsun burada. İkincisi haksızlık diyorsan burada Emine haklı. Tahrik edici oluyorsun. Burada sebep olduğun manzara hiç birimizin maruz kalmak zorunda olduğu bir manzara değil. Ben kendi adıma bundan sonra seninle asla ve asla uyarı da dahil olmak üzere muhattap olmayacağım.”

Bu sözler üzerine jüri üyelerinin de Emine’ye hak vermesiyle Bahar Candan ‘ben sıkıldım gitmek istiyorum’ dedi ve Nur Yerlitaş’ta güle güle diyerek tartışmayı noktaladı.

İlginizi Çekebilir

Onur Akay darp edildi

Onur Akay’ı kim neden dövdü gündemdeki isim kim? kadir Doğulu Onur Akay’ı dövdürdü mü kim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting