Ana Sayfa / Yaşam / Bahçeli’den Sapanca’daki köpek vahşetine tepki

Bahçeli’den Sapanca’daki köpek vahşetine tepki

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Sapanca’da bacakları kesilerek öldürülen köpek için açıklama yaptı. Bahçeli, insan vicdanını sızlatan olaya büyük tepki gösterdi.

Devlet Bahçeli’den Sapancada vahşice katledilen köpek için açıklama.

RAMAZAN BAYRAMI’NDA SEVİNÇLERİMİZİ ARTIRMANIN, HÜZÜN VE HASRETLERİMİZİ AZALTMANIN PEŞİNDEYİZ. SIKILI YUMRUKLAR AÇILSIN, ÇATIK KAŞLAR DÜZELSİN, BURUK KALPLER DİRİLSİN, YARALI BAKIŞLAR İYİLEŞSİN ARZUSUNDAYIZ. ÇOK ŞEY DEĞİL, SADECE HUZUR, SAADET, ADALET VE MEHABET İSTİYORUZ.

İNSANI İNSAN YAPAN VİCDANIDIR. BAYRAM AYNI ZAMANDA MAŞERİ VİCDANIN TECELLİ ETTİĞİ, MUHABBET PINARLARININ GÖNÜLDEN GÖNÜLE AKIP COŞTUĞU MÜSTESNA ZAMANLARDIR. DİLEĞİM HER GÜNÜMÜZÜN BAYRAM OLMASI, HER ANIMIZIN BAYRAM COŞKUSUYLA DOLUP TAŞMASIDIR.

BU BAYRAMDA ŞAHSIMI ÇOK SARSAN, YÜREĞİMİ FAZLASIYLA SIZLATAN BİR HABERİ SAKARYA’NIN SAPANCA İLÇESİNDEN ALDIM. HİÇBİR VİCDANA, HİÇBİR İNSANLIK DEĞERİNE SIĞMAYACAK BİR ŞİDDET VE ALÇAKLIĞIN BİR HAYVANA, BİR KÖPEK YAVRUSUNA REVA GÖRÜLDÜĞÜNÜ İRKİLEREK ÖĞRENDİM.

SAPANCA’DA, BİR ORMANLIK ALANDA, DÖRT BACAĞI HUNHARCA KESİLMİŞ HALDE BULUNAN BİR KÖPEK YAVRUSU İNSANIM DİYEN HERKESİ İNFİAL VE İSYANA SÜRÜKLEDİ. GÖZÜMÜN ÖNÜNDEN O FOTOĞRAF BİR TÜRLÜ GİTMİYOR. CANİ RUHLULAR,İNSANLIĞIN DEFOLU YÜZLERİ MİNİK BİR KÖPEĞE KAST ETMİŞLER! NE HAZİN DEĞİL Mİ?

BACAKLARI KESİLMİŞ KÖPEK YAVRUSU HEPİMİZİN VİCDANINI KANATTI. BE HEY CANAVARLAR, GÜCÜNÜZ BU MASUM HAYVANA MI YETTİ? KATİLLER NASIL BİR RUH HALİNE SAHİPTİ? İNSANLIĞIN UTANÇ VESİKASI OLAN CANİLERE SÖYLENECEK NE BİR SÖZ, DEHŞET VERİCİ FİİLLERİNİ ÖRTECEK NE DE BİR KILIF VARDIR!

İŞKENCE VE EZİYETE MARUZ KALAN YAVRU KÖPEK CAN VERDİ. AMA ALTINDA İNSANIM DİYEN HERKES KALDI. KARINCAYI BİLE İNCİTMEKTEN SAKINAN BİR MEDENİYETTEN BÖYLESİ AŞAĞILARIN AŞAĞISI YARATIKLAR NASIL ÇIKTI? ÜZERİNDE MUTLAKA DURUP DÜŞÜNMEMİZ GEREKEN SORU EMİN OLUNUZ BUDUR.

ALLAH’IN HER YARATTIĞINI AZİZ BİLEN BİR İNANCIN MENSUPLARI HAYVAN KATİLLERİNİ AFFETMEYECEKTİR. HA BİR KÖPEK YAVRUSUNU KESMİŞLER, HA BİR EMZİKLİ BEBEĞİ KATLETMİŞLER, MANA VE MUHTEVA OLARAK HİÇBİR FARK YOKTUR.

BİLHASSA SÖYLEMELİYİM Kİ,HAYVANLARA KARŞI İŞLENEN SUÇLARIN CEZA KANUNU KAPMASINA ALINMASI İÇİN ER MÜCADELEYİ YAPACAĞIZ. 5199 SAYILI HAYVANLARI KORUMA KANUNUNDA İHTİYAÇ DUYULAN İYİLEŞTİRMELERİ DE KESİNLİKLE SAĞLAYACAĞIZ. HEM İNSAN HEM DE HAYVAN KATİLLERİYLE MUTLAKA HESAPLAŞACAĞIZ.

UNUTULMASIN MERHAMET EDENE ALLAH DA MERHAMET EDER.

İlginizi Çekebilir

Serkan Özkan öldü

Serkan Özkan öldü Ankara Polatlı’da. Ankara Polatlı’da kavgaya karışanların üzerine sürülen aracın altında kalan Eski …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting