Ana Sayfa / Kadınca / Balayı için ucuz adresler

Balayı için ucuz adresler

Evleniyorsunuz ve balayına çıkmak istiyorsunuz. Peki yurt içi ve yurt dışı ucuz balayı nasıl yapılır nelere bakmak ve dikkat etmek gerekir sizler için araştırdık. Ucuz balayı yollarını bakın nasıl. Hem uygun fiyata gezmek hem de farklı yerler görmek istiyorsanız bu haber tam size göre…İşte sizler için en güzel balayı mekanları…

Sen mutlu olasın diye ben paramı harcayayım demek istemeyen damatlar için bakın ucuz balayı nasıl ayarlanır derledik.Çiftlerin düğünden sonra en çok telaşa kapıldıkları konulardan biri de balayıdır. Balayının nerede yapılacağı ne kadara mal olacağı bir tartışma konusuna dönüşür.

BALAYINI UCUZA GETİRMENİN YOLLARI

Hem tatil hem balayı.. Peki ikisi bir arada nasıl olacak hem keyifli zaman geçirip hem de bütçeyi sarsmamak için neler yapılmalı. İşte sizlere balayı hakkında birkaç öneri….

Çiftlerin evlilikten sonra ilk kez beraber seyahate çıktıkları zaman dilimi olan balayından önce gidilecek ülke ya da şehir ile ilgili ucuz otel araştırması yapın. Uçak biletlerinizi en az altı ay öncesinden alın.

Ucuz turları takip edin. Balayınızı sonbahar aylarında yapmaya çalışın çünkü bu aylarda pek çok ülke daha ucuz olur.

Eğer kendi kültürünüze daha yakın bir coğrafyada gezmek ve uygun fiyata pek çok ülke görmek istiyorsanız balkan turlarına göz atabilirsiniz. Balkan Ülkeleri genellikle diğer balayı seçeneklerine göre her zaman daha uyguna mal olmaktadır. Bununla beraber balkan turlarında pek çok Balkan Ülkesi’ni görebilir hem eğlenceli hem de kültürel gezintiler yapabilirsiniz.

Ancak daha farklı ülkeler görmek ve sıra dışı bir deneyim yaşamak istiyorsanız Filipinler, Tayland ve Endonezya gibi ülkelere seyahat edebilirsiniz. Konaklama ve yeme-içme seçenekleri bakımından uygun fiyatla tatil yapılabilecek olan bu ülkeler farklı kültürleri ve doğaları ile de görülmeye değerler.

Eğer unutulmaz bir balayı yapmak istiyorsanız kültürü, farklı inanç sistemi, gelenekleri ve sıra dışı yaşantısı ile Hindistan’ı görebilirsiniz. Özellikle büyük bir aşkın eseri olan Tac Mahal’i ziyaret ederek birbirinden romantik fotoğraflar çekilebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Ceyda Ersoy hostese saldırdı

Ciciş kardeşlerden Ceyda Ersoy bu kez hostese saldırı haberi ile gündem oldu. “Ciciş Kardeşler” olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting