Ana Sayfa / Kadınca / Bartu Küçükçağlayan mini etek giyiyor

Bartu Küçükçağlayan mini etek giyiyor

Oyuncu Bartu Küçükçağlayan mini etek uzun çorap giyerek sahneye çıkıyor. Bartu Küçükçağlayan mini etekli hali erkek hayranlarının ilgisini çekti. Yalan Dünya ve Jet Sosyete dizilerindeki oyunculuğuyla tanınan Bartu Küçükçağlayan, Büyük Ev Ablukada konserinde sahneye yine etekle çıktı. Küçükçağlayan’ın tarzı sosyal medyada beğeni aldı.

mini etek giyen Bartu Küçükçağlayan bu tarzın kendisine yakıştığını düşünüyor. Oyuncu Bartu Çağlayan mini etekli sahne şovu ile kadın şarkıcılardan daha çok ilgi çekti.

“Büyük Ev Ablukada” grubunun solisti Bartu Küçükçağlayan, son konserlerinden birinde sahneye etekle çıkarak dikkatleri üzerine çekti.

Yalan Dünya, Binbir Gece ve Jet Sosyete gibi projelerde oyunculuk kariyeriyle tanınan Küçükçağlayan, aynı zamanda müzik dünyasında da adından söz ettiriyor. 2019 yılında psikolog Merve Küçükçağlayan ile evlenen ünlü isim, sahne performanslarıyla da kendine hayran bırakıyor.

MİNİ ETEKLİ ERKEK


Bartu Küçükçağlayan’ın göz kalemiyle çektiği dikkat çekici makyajı ve siyah deri eteğiyle sahneye çıkması, sosyal medyada büyük ilgi gördü. Özellikle eteğinin tarzı, birçok kişinin beğenisini kazandı. Küçükçağlayan’ın giyimi, bazıları tarafından lise öğrencisinin okul üniformasını andırıyor ve TikTok gibi platformlarda binlerce beğeni topluyor.

Bartu Küçükçağlayan’ın sahne tarzı ve performansları, hayranları tarafından merakla takip edilmeye devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Ceylan Ertem neci, nereli ve kim?

Şarkıcı Ceylan Ertem aslen nereli, yaşı, eğitimi. Ceylan Ertem sokak köpekleri için ne dedi? Ceylan …

Sınırsız Hosting