Ana Sayfa / Manşet / Batum’da yanan otelin Türk sahibi

Batum’da yanan otelin Türk sahibi

Erol Avgören aslen nereli,. kimdir ve neci diye aranıyor. Batum’da yanan otel Türk işadamını. Batum’da Türk otelinde ölen Türklerin isimleri. Batum’da yanan otel kimin bilgileri. Gürcistan’ın Acara Özerk Cumhuriyeti’nin Batum kentinde, Türk işadamı Erol Avgören’e ait otelde yangın çıktı. Yangında ilk belirlemelere göre, aralarında Türklerin de bulunduğu 12 kişi öldü, çok sayıda kişi de yaralandı.

Batum yanan Türk oteli, sahibi, ölen Türklerin isimleri. Erol Avgören’in Batum’daki oteli ve kumarhanesi yandı. Türkiye sınırına 17 kilometre uzaklıktaki Batum kentinde Türk işadamı Erol Avgören’e ait Leogrand Otel’de dün saat 21.00 sıralarında yangın çıktı.

Kazan dairesinde meydana gelen patlama nedeniyle çıktığı belirtilen yangında,alevler kısa sürede üst katlara yayıldı. Altta iki katlı kumarhanenin bulunduğu otelde, yangın nedeniyle büyük panik yaşandı. Olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edilirken, görevlilerin de yardımıyla müşteriler tahliye edildi.
Yangında, ilk belirlemelere göre aralarında Türklerin de bulunduğu 12 kişi öldü, çok sayıda kişi de yaralandı. Yaralılar, ambulansla kentteki hastanelere kaldırılarak tedaviye alındı.

ÖLÜ VE YARALILAR GÜRCİSTAN, TÜRKİYE VE İSRAİL’DEN

Hayatını kaybeden ve yaralananlar arasında Gürcistan, Türkiye ve İsrail vatandaşları olduğu belirtiliyor.
Yangının 4 saat sonra kontrol altına alındığını aktaran yetkililer, binadan 100’den fazla kişinin tahliye edildiğini söyledi.

2015 yılının Temmuz ayında açılan otelin, Türk işadamına ait olduğu için, özellikle Türkler tarafından tercih edildiği belirtildi.
Batum’daki Leogrand otelinin 2015 yılında açıldığı ve bölgedeki en lüks otellerden biri olduğu biliniyor. 185 odalı otel 35 milyon dolara inşa edilişti.

BİRKAÇ AY ÖNCE YANGIN KORUMA OLMADIĞI İÇİN CEZA KESİLMİŞ

Öte yandan, birkaç ay önce yetkililer tarafından kontrol edilen otelde yangın koruma sistemi bulunmadığı için para cezası kesildiği söyleniyor.

İlginizi Çekebilir

İsmail Kartal’ı istemeyen oyuncular

Fenerbahçe’de İsmail Kartal’a isyan bayrağı açan yerli ve yabancı futbolcular. Hangi Fenerbahçeli futbolcular İsmail Kartal’ı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting