Ana Sayfa / Manşet / beİN Sports ŞL yayıncısı oldu 2018-2021

beİN Sports ŞL yayıncısı oldu 2018-2021

Şampiyonlar Ligi 2018-2021 sezon maçları artık beİN Sports kanalında olacak. UEFA Avrupa Ligi maçları ise Saran Grup ile BİN Sports arasında yayınlanabilir. Önümüzdeki yıl şampiyonlar ligi maçları da beİN Sports kanalında yayınlanacak. Şampiyonlar Liginde 2018-2021 sezonunun yeni yayın ihalesini beIN Sports kazandı. Maçların şifreli olup olmayacağı ise henüz belli değil.

beİN Sport şampiyonlar ligi maçlarını yayınlayacak. UEFA Avrupa Ligi maçlarında ise Saran Group yayın ihalesini aldı.

Şampiyonlar Ligi’nin yeni yayıncısı belli oldu. beIN Sports Şampiyonlar Ligi, 2018-2021 sezonlarının yeni yayıncısı oldu. Tivibu Spor’un UEFA ile yaptığı anlaşma bu sezon sonu itibarıyla sona eriyordu.

UEFA bu nedenle 2018-19 sezonundan itibaren üç sezonluk yeni yayın dönemi ihalesi düzenledi. Türkiye’deki yayın haklarını kapsayan ihaleyi Süper Lig ve TFF 1. Lig’i de yayımlayan beIN Sports kazandı.

Digiturk’ü satın aldıktan sonra büyük yatırımlar yapan beIN Sports ihale için favori gösteriliyordu. UEFA yayın haklarını tek bir paket olarak veriyor. İhaleyi kazanan platform, sadece canlı TV yayınlarını değil, özetleri, turnuvaya özel video görüntüleri ve internet haklarını da satın almış oluyor.

İlginizi Çekebilir

Onur Akay darp edildi

Onur Akay’ı kim neden dövdü gündemdeki isim kim? kadir Doğulu Onur Akay’ı dövdürdü mü kim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting