Ana Sayfa / Kadınca / Bengü’nün nişanlısı neci ve kim

Bengü’nün nişanlısı neci ve kim

Bengü kiminle nişanlandı ve Bengü’nün nişanlısı neci, kim, yaşı ve nereli bilgileri. Selim Selimoğlu Bengü kimdir, kaç yaşında sorusu araştırılıyor. Bengü’nün nişanlısı Selim Selimoğlu ne iş yapıyor? Magazin gündemini yakından takip edenler Bengü’nün nişan haberi ile ilgili detayları öğrenmek istiyorlar. Şarkıcı Bengü, dün akşam aile arasında düzenlenen bir törenle Selim Selimoğlu ile nişanlandı. Bengü’nün İstanbul bulundan evinde yapılan törende, şarkıcının İzmir’de yaşayan ailesi ve yakın dostları hazır bulundu. Selim Selimoğlu’nun, sevgilisinin yaptığı tuzlu kahveden bir yudum içmesi üzerine evde kahkaha fırtınası koptu. Ünlü şarkıcı bu akşam aile arasında düzenlenen sade bir törenle Selimoğlu ile nişan yüzüklerini taktı. Bengü’ye sevgilisi geçen ay doğum gününü kutlamak için gittikleri Paris’te evlenme teklifi etmişti. Bengü ve Selim Selimoğlu 1 yıldır aşk yaşıyor. Vatandaşlar bu haberin ardından beğenilen çiftin hayatı ile ilgili bilgileri araştırmaya başladılar. Selim Selimoğlu İş adamı olup SMAK Makina ve AKSEL OSGB işletmelerinin sahibidir. Bengü Erden (d. 2 Nisan 1979, İzmir), Türk şarkıcı. Detaylar haberimizde sizlerle.

Selim Selimoğlu neci, yaşı memleketi ve kimdir bilgileri. Şarkıcı Bengü ile Nişanlanan Selim Selimoğlu merak ediliyor.

2018 nişanlanan ve evlenen ünlüler ve şarkıcı kadınlar arasına Bengü de katıldı.

Selim Selimoğlu ve Bengü nişanlandı. Vatandaşlar, Selim Selimoğlu kimdir kaç yaşında sorusunu ve Bengü kaç yaşında sorusunu araştırmaya başladılar. Sevilen isim Bengü ve sevgilisi Selim Selimoğlu 1 yıldır beraberlerdi. Bu beraberliklerini resmiyete dökme kararı alan çift nişanlandı. Bengü ve Selim Selimoğlu nişan görüntüleri haberimizde bulunuyor. Bengü’nün İstanbul bulundan evinde yapılan törende, şarkıcının İzmir’de yaşayan ailesi ve yakın dostları hazır bulundu. Selim Selimoğlu’nun, sevgilisinin yaptığı tuzlu kahveden bir yudum içmesi üzerine evde kahkaha fırtınası koptu. Ünlü şarkıcı bu akşam aile arasında düzenlenen sade bir törenle Selimoğlu ile nişan yüzüklerini taktı. Bengü’ye sevgilisi geçen ay doğum gününü kutlamak için gittikleri Paris’te evlenme teklifi etmişti. Selim Selimoğlu İş adamı olup SMAK Makina ve AKSEL OSGB işletmelerinin sahibidir. Bengü Erden (d. 2 Nisan 1979, İzmir), Türk şarkıcı. Müzikle tanışması ilkokul yıllarında İzmir Devlet Senfoni Orkestrası ile oldu. İzmir’de sahnelenen “Oliver Twist” isimli müzikalde başrol oynadı. İzmir Devlet Konservatuvarı Genel Müdürü Müfit Bayraşa’dan şan dersleri aldı. 1998 yılında Müfit Bayşara’nın bir bestesiyle MÜYAP ve Show TV’nin organize ettiği Pop Show ’98 adlı şarkı yarışmasında 2. oldu. Akademi İstanbul’da müzik eğitimi aldı. Üç yıl süre ile Kenan Doğulu’ya vokallik yaptı.2007 de Show TV de Organize edilen Bak Kim Dans Ediyor adlı yarışmada 1. oldu.

BENGÜ VE SELİM SELİMOĞLU NİŞANLANDI

Şarkıcı Bengü, dün akşam aile arasında düzenlenen bir törenle Selim Selimoğlu ile nişanlandı. Bengü’nün İstanbul bulundan evinde yapılan törende, şarkıcının İzmir’de yaşayan ailesi ve yakın dostları hazır bulundu.

BENGÜ KAÇ YAŞINDA NERELİ VE ASIL MESLEĞİ

SELİM SELİMOĞLU KİMDİR?

Selim Selimoğlu İş adamı olup SMAK Makina ve AKSEL OSGB işletmelerinin sahibidir.

BENGÜ KİMDİR?

Bengü Erden (d. 2 Nisan 1979, İzmir), Türk şarkıcı. Müzikle tanışması ilkokul yıllarında İzmir Devlet Senfoni Orkestrası ile oldu. İzmir’de sahnelenen “Oliver Twist” isimli müzikalde başrol oynadı. İzmir Devlet Konservatuvarı Genel Müdürü Müfit Bayraşa’dan şan dersleri aldı. 1998 yılında Müfit Bayşara’nın bir bestesiyle MÜYAP ve Show TV’nin organize ettiği Pop Show ’98 adlı şarkı yarışmasında 2. oldu. Akademi İstanbul’da müzik eğitimi aldı. Üç yıl süre ile Kenan Doğulu’ya vokallik yaptı.2007 de Show TV de Organize edilen Bak Kim Dans Ediyor adlı yarışmada 1. oldu. İlk albümü Hoş Geldin’i Kenan Doğulu ve Ozan Doğulu prodüktörlüğünde 2000 yılının Temmuz ayında piyasaya çıkardı. Daha sonra Bağlasan Durmam adlı 2. stüdyo albümünü 2005 yılında çıkardı. Bir yıl aradan sonra 2007 yılında üçüncü albümü Taktik piyasaya çıktı. Albümde bulunan Korkma Kalbim şarkısıyla MÜ-YAP Müzik Ödüllerinden Dijital sertifika aldı ve albümü yılın en çok satan albümlerinden oldu.

2009 yılında İki Melek albümünü çıkardı. Albüm 125.000 kopya sattı ve Altın Plak aldı.Resmi Türkiye listesinde 7 hafta zirvede kalarak 2009’un en uzun süre zirve’de kalan sanatçıları’ndan oldu. 2011 yılında Dört Dörtlük albümünü çıkardı.Hareketli çıkış şarkısı Aşkım’la dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Şarkı Google Zeitgeis raporlarına göre 2011’nin en çok aranan şarkısı oldu.Yine Google verilerine göre Bengü, 2011’in “en çok takip edilen Sanatçısı” olmuştur. 2012 yılında Anlatacaklarım Var maxi single’ını piyasaya sürmüştür.Single’da yer alan Yaralı şarkısı, 7 hafta Resmi Türkiye listesinde 1 numara olarak kaldı.2013 yılında Saygımdan single’ını piyasaya sürmüştür.Şarkı, Resmi Türkiye listesinde 2014 yılının başlarında 5 hafta boyunca zirvede yer almıştır.Bengü, 2014 yılında düzenlenen2. Türkiye Müzik Ödülleri’nden Yaralı şarkısıyla Radyolarda En Çok Çalınan Şarkı ödülünü almıştır.

İlginizi Çekebilir

Ülkü Sakalar neci, nereli ve kim?

Ülkü Sakalar aslen nereli, neci, yaşı, eğitimi ve kimdiri. İBB’de Tevfik Göksu’nun yerine başkanvekili olan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting