Ana Sayfa / Genel / Beşiktaş taraftarına Yunanistan yasağı

Beşiktaş taraftarına Yunanistan yasağı

Canlı Olympiakos Başiktaş maçının tarihi ve saati. Beşiktaş taraftarına Yunanistan yasağı geldi. Beşiktaş taraftarı 9 Mart’taki Yunnaistan’daki maça alınmayacak. UEFA Avrupa Ligi’ndeki Beşiktaş-Olympiakos eşleşmesinde iki maçta da tribünlerde deplasman taraftarı olmayacak.

Beşiktaşlılar Yunanistan’a alınmayacak. UEFA Avrupa Ligi’ndeki Beşiktaş-Olympiakos eşleşmesinin iki maçında da deplasman seyircisi olmayacak. Beşiktaş kulübü’nün resmi internet sitesinden konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle:

“09.03.2017 tarihinde Yunanistan’da oynanacak Olympiakos – Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi karşılaşması öncesi, Yunanistan resmi makamlarınca UEFA’ya “güvenlik gerekçesiyle maçın deplasman takımı taraftarı olmadan yapılması” talebi iletilmiş, UEFA tarafından her iki kulübe bu talebin lehinde tavsiyede bulunulmuştur.

UEFA’dan gelen bu değerlendirme üzerine Beşiktaş JK ve Olympiakos kulüpleri, iki takım arasında gerçekleşecek her iki karşılaşmanın da deplasman taraftarları olmadan yapılması üzerine mutabakata varmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyururuz.”

İlginizi Çekebilir

Market sapığı kadını taciz etti

Markette kadını parmak atan sapık şoku. Kırklareli’nde markette kadına sapık dadandı. sapık adam kadına parmak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting