Ana Sayfa / Manşet / Beyaz TV’de şehitlere büyük saygısızlık
BEYAZ TV'DE SKANDAL ALTYAZI

Beyaz TV’de şehitlere büyük saygısızlık

Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek’e ait olan Beyaz TV’De şehitlere kömür oldular denildi. Beyaz TV’nin 15 temmuz şehitlerine büyük saygısızlığı büyük tepki çekti. Beyaz TV’de kripto FETÖ’cüler mi var neden böyle bir kj atıldı sorusu sosyal medyada büyük yankı buldu. Dinamit programında şehitler için yazılan altyazı bu kadar da olmaz dedirtti. Beyaz TV’de dün akşam yayınlanan ve Melih Gökçek’in konuk olduğu Dinamit isimli programda büyük bir skandal yaşandı. 15 Temmuz darbe girişimi sırasında şehit özel harekatçıların görüntüleri skandal bir alt yazı ile yayınlanınca, kısa sürede sosyal medyada büyük tepkiye yol açtı. Programın sunucu Latif Şimşek gelen tepkilerin ardından özür diledi

Beyaz TV’de şehitler için yazılan altyazı ile 15 Temmuz şehitlerine kömür oldular denildi.  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in Beyaz TV’de konuk olarak katıldığı Dinamit adlı programda büyük bir skandala imza atıldı. Beyaz TV, Gökçek’in 15 Temmuz darbe girişimini yorumladığı sırada, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında şehit olan özel harekatçılar için ’52 Özel Harekatçı kömür oldu’ KJ’si kullandı.

ÖZÜR AÇIKLAMASI GELDİ

Programın sunucusu Latif Şimşek, sosyal medyadan gelen yoğun tepki üzerine özür dilemek zorunda kaldı. Şimşek, bu KJ’nin atılmasının nedeni ve soruşturulmasını bizzat takip edeceğini ve elinden geleni yapacağını belirtti. Programda konuk olan ve aynı zamanda kanalın sahibi olan Melih Gökçek ise şu açıklamayı yaptı: “Ben atılan bombanın verdiği hasarın büyüklüğünü belirtmek için ‘oradaki her şey bombanın tesiri ile yandı ve kömür oldu’ dedim. Şehit ailelerinden özür diliyoruz. Bu KJ’nin verilmesi büyük bir hata. Bunun hesabını soracağız.”

SOSYAL MEDYADAN TEPKİ YAĞDI

Beyaz TV’deki skandal görüntü, sosyal medyayı da ayağa kaldırdı. 15 Temmuz darbe girişimi gecesi şehit olan 52 Özel Harekatçıyla ilgili verilen KJ’ye çok sert tepki gösteren sosyal medya kullanıcıları, attıkları tweetler ile olaya tepki gösterdi.

İlginizi Çekebilir

Almanya vize yeni başvuru

Alman vizesi değişti, Almanya yeni vize nasıl alınacak, iki aşamalı vize nasıl olacak sorusu. Almanya’ya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting