Ana Sayfa / Kadınca / Bige Önal nereli, yaşı ve dizileri

Bige Önal nereli, yaşı ve dizileri

Oyuncu Bige Önal aslen nereli, kaç yaşında ve kimin kızı bilgileri. Bodrum Masalı yeni oyuncusu Bige Önal kiminle birlikte ve Aras Bulut İyemli ile ne zamandır birlikte soruları. Eski Galatasaraylı oyuncu Eerhan Öönal’ın oyuncu kızı Bige Önal.

Oyuncu Bige Önal kimdir ve yaşı oynadığı diziler ve filmler bilgisi. Genç kadın oyuncular bilgisi. Bige Önal, 1 Şubat 1990 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Galatasaraylı eski futbolcu Erhan Önal’ın kızıdır. Annesi de eski manken Mine Baysan’dır. 9 yaşında iken anne babası boşanmıştır. Özel St Benoit lisesini bitirdikten sonra İstanbul Bilgi Üniversitesinden mezun oldu.

BİGE ÖNEL NE MEZUNU EĞİTİMİ
28 Temmuz 2010 tarihinde TRT 1’de oynamaya başlayan “Elde Var Hayat” adlı dizide Bige Önal Yeliz karakterini canlandırırken dizinin başrollerinde Emre Altuğ ve Rojda Demireroynarken diğer rollerde iseAhmet Kural, Yeşim Ceren Bozoğlu, Kerem Kupacı, Hande Subaşıgibi oyuncular oynamıştır.
2014 yılında başrolündeAyça Bingöl, Mete Horozoğlu, İlker Kızmaz ve Ekin Koç’un oynadığı “Benim Adım Gültepe” adlı dizide Nazlı karakterini canlandırdı.
2015 yılında Yapımcılığını Acun Medya’nın üstlendiği, senaristliğini de Pınar Bulut Deren’in üstlendiği “Maral:En Güzel Hikayem” adlı dizide Hazal Kaya(Maral), Aras Bulut İynemli (Sarp), Ceyda Düvenci (Deniz), Fırat Altunmeşe(Oytun) rol alırken Bige Önal da Alara karakterini canlandırmıştır.
Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2015 – Maral:En Güzel Hikayem (Alara) (TV Dizisi)
2014 – Benim Adım Gültepe (Nazlı) (TV Dizisi)
2013 – Muhteşem Yüzyıl (Rita) (TV Dizisi)
2011 – Elde Var Hayat (Yeliz) (TV Dizisi)
2010 – Halil İbrahim Sofrası (Didem) (TV Dizisi)
2007 – Kısmetim Otel (Gizem) (TV Dizisi)
Yapım Ekibi:
2010 – Newyork’ta Beş Minare (Yapım Asistanı)(Sinema Filmi)

ARAS BULUT İYNEMLİ’Nİ SEVGİLİSİ BİLGE ÖNAL
‘Maral’ dizisinin setinde tanıştığınız Aras Bulut İynemli’yle bir süredir birliktesiniz. Nedir bu setlerin sırrı?

– Gazetelerde ‘set aşkı’ diye bir benzetme var. Biz de sette tanıştık ama o benzetme bizim için geçerli değil. Bizimki bir set aşkı değildi.

Neydi Aras’ta sizi çarpan?

– Birinden neden hoşlandığımı tam olarak tanımlamam mümkün değil ama Aras’la çok iyi anlaşıyoruz. Arkadaş gibiyiz ve iyiyiz. Hep bana destek olan biri. Onunlayken hiç sıkılmıyorum. Biz her şeyiz! Her şeyden bizde biraz var.

Nelere üzülür, nelere kızarsınız?

– Çok çabuk üzülüp çok çabuk sevinirim. Kırılganım. Zor sinirlenirim ancak sinirlenirsem bir süre orada takılı kalırım.

Nelerle derdiniz vardır?

– Kendimle derdim çok. Bir şeylerin sebebini hep kendimde bulur, kendime yüklenirim ve kendimi hiçbir zaman yeterli bulmam. Bu da oyunculuk için iyi bir şey.

En büyük korkunuz ne?

– Kova burcuyum. Burcumun özgürlük özelliğini taşıyorum. En büyük korkum da özgür olamamak.

İlginizi Çekebilir

Bahar Candan ölmek istedi

Silivri Cezaevi intihar girişimi ile sarsıldı Bahar candan canını kıymak istedi. Bahar Candan’ın bileklerini keserek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting