Ana Sayfa / İlginç / Bu hafta vizyondaki filmler

Bu hafta vizyondaki filmler

Vizyona giren yeni filmler, bu hafta hangi sinemada hangi film oynuyor bilgisi. 26 Nisan haftası vizyon filmleri ve sinemalarda hangi filmler var sorusu. Türkiye’deki sinema salonlarında bu hafta 3’ü yerli 9 film vizyona girdi. Haftanın öne çıkan yapımı ise Ryan Gosling ve Emily Blunt’un başrollerini paylaştığı Dublör filmi oldu.

Bu hafta sinemalara gelen yeni filmler, hangi sinemada hangi filmler oynuyor bilgisi.

DUBLÖR FİLMİ KONUSU VE OYUNCULARI

Ryan Gosling ve Emily Blunt’un başrollerini paylaştığı Dublör filmi bugün vizyona girdi.

John Wick, Deadpool 2 ve Bullet Train filmlerine imza atan David Leitch’in yeni filmi olan yapım, dublörlüğe geri dönen ve bir yandan kayıp yıldızı aramaya koyulan Colt Seavers’ın hikayesini anlatıyor.

Filmde Ryan Gosling ve Emily Blunt’a Aaron Taylor-Johnson, Hannah Waddingham, Stephanie Hsu ve Teresa Palmer eşlik ediyor.

BOY KILLS WORLD FİLMİ KONUSU OYUNCULARI 

Boy Kills World filmi, canlı bir hayal gücü olan sağır ve dilsiz bir çocuğun hikayesini beyaz perdeye taşıdı.

Bill Skarsgard, Famke Janssen ile Jessica Rothe’nin rol aldığı ABD, Almanya ve Güney Afrika ortak yapımı filmin yönetmen koltuğunda Moritz Mohr oturuyor.

SİYAH ÇAY FİLMİ KONUSU OYUNCULARI 

Siyah Çay filmi, düğün gününde “Hayır” dedikten sonra Fildişi Sahili’nden ayrılıp Çin’in Guangzhou kentinde yeni bir hayata başlayan genç bir kadının hikayesini anlatıyor.

Nina Melo, Han Chang ve Wu Ke-Xi’nin oynadığı Fransa-Lüksemburg-Tayvan ortak yapımındaki filmi Abderrahmane Sissako yönetti.

REKABET FİLMİ KONUSU OYUNCULARI 

Luca Guadagnino yönetmenliğinde vizyona giren Rekabet, tenisi bırakmak zorunda kalınca koçluk kariyerine başlayan ve bu süreçte kendisini bir aşk üçgeninin içinde bulan genç bir kadının hikayesine odaklanıyor.

İki Emmy Ödülü ve bir Altın Küre Ödülü sahibi Zendaya’nın başrolünde oynadığı filmde genç oyuncuya Josh O’Connor ve Mike Faist eşlik ediyor.

CADI FİLMİ KONUSU OYUNCULARI 

Hüseyin Rahmi Gürpınar’ın aynı adlı romanından sinemaya uyarlanan Cadı filminin konusu, Osmanlı İmparatorluğu’nun çöküş günlerinde, genç ve dul bir kadının zorla evlendirildiği Naşit Nefi Efendi ve yaşadığı köşk hakkındaki cadı söylentilerinin ardındaki gizemi çözmeye çalışırken gelişen olaylar etrafında dönüyor.

Erman Bostan’ın yönetmenliğini üstlendiği yapımda Furkan Andıç, Buse Meral, Çağdaş Onur Öztürk, Süreyya Kilimci, Elif Ürse, Manolya Maya, Hüseyin Soysalan ve Nur Sürer rol alıyor.

ARINMA FİLMİ KONUSU OYUNCULARI 

Michael Mohan’ın yönettiği ABD ve İtalya ortak yapımı Arınma, İtalya’daki göz alıcı bir manastırdan davet alan ve burada çok sıcak karşılanan Amerikalı bir rahibenin, çok geçmeden bu kusursuz mekanın bazı karanlık ve korkutucu sırlar barındırdığını anlaması sonrasında yaşadıklarını anlatıyor.

KATALA-OYUN GECESİ FİLMİ KONUSU OYUNCULARI 

Şiar Zaim’in filmi Katala-Oyun Gecesi, üniversitenin yarışmalara hazırlanan amigo takımının üyesi dört popüler genç kadının, hafta sonunu geçirmek üzere gittikleri göl evinde kendilerine musallat olan bir seri katile karşı verdikleri mücadeleyi konu ediniyor.

ZAH-HAR-CİN AHALİSİ FİLMİ KONUSU OYUNCULARI 

Battal Karslıoğlu’nun çektiği Zah-Har-Cin Ahalisi, kendi halinde bir gencin gördüğü kabus ve yaşadığı gerçek dışı olaylar etrafında dönüyor.

KÜÇÜK DON KİŞOT’UN MACERALARI FİLMİ KONUSU OYUNCULARI 

Haftanın tek animasyon filmi Gonzalo Gutierrez’in yönettiği Küçük Don Kişot’un Maceraları, Alfonso Kişot’un arkadaşları Pancho ve Victoria’yı yanına alarak memleketi La Mancha’yı, kötü üçüzlerden kurtarmak için verdiği mücadeleyi ele alıyor.

İlginizi Çekebilir

Altın meyve veren ağaç

İbret verici günümüzü anlatan muhteşem bir alıntı. hırsız, kral ve tohum.. Bir zamanlar Çin’de bir …

Sınırsız Hosting