Ana Sayfa / Kadınca / Bülent Ersoy’un Mustafa Keser’le programı

Bülent Ersoy’un Mustafa Keser’le programı

Bülent Ersoy’un yeni TV programı Mustafa Keser ile olacak. Bülent Ersoy 13 bölümlük yeni programı için 3 milyon lira alacak. Öte yandan Bülent Ersoy’un bodrum’da aldığı 2 villanın fiyatı tam 40 milyon lira. Ünlü şarkıcı Bülent Ersoy’un, yeni bir televizyon programıyla seyirci karşısına çıkmaya hazırlandığı iddia edildi.

Bülent Ersoy’un Mustafa Keser ile yapacağı yeni televizyon programı hangi kanalda yayınlanacak merak ediliyor. Bülent Ersoy ilerleyen yaşına rağmen darphane gibi para basıyor. Mustafa Keser ile kamera karşısına geçecek olan Bülent Ersoy’un 13 bölüm için anlaştığı ücret dudak uçuklattı. Şu sıralar Bodrum’daki villalarının dekorasyon işleriyle ilgilenen Ersoy’un çekimleri yakında başlayacak olan program için 3 milyon TL’ye anlaştığı iddia edildi.

İKİ LÜKS VİLLLA
Usta sanatçı Bülent Ersoy, Bodrum’da yaşama kararı aldı. Ersoy, Ajda Pekkan ve Ebru Gündeş’in de evinin olduğu ünlülerin sitesinden 40 milyon TL’ye iki lüks villa satın aldı. Bodrum’daki villasına 100 bin TL’ye eşya alan Bülent Ersoy, koronavirüs pandemisi nedeniyle konserlerin askıya alındığı şu günlerde tadilat işleriyle uğraşıyor.
KÜRK BAĞIŞI KABUL EDİLMEDİ
Bülent Ersoy’un kürk bağışı açıklaması tartışma yarattı. Ünlü sanatçı, geçen hafta Nişantaşı’ndaki bir mağazadan iki kürk satın almış ve gazetecilere toplam değeri 2.5 milyon lirayı bulan yirmi iki kürkünü Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne (ÇYDD) bağışlayacağını açıklamıştı. Ancak dernek yönetiminden hiç beklemediği bir karşılık aldı. Dernek, Ersoy’un kürk bağışını kabul etmeyeceklerini, “ÇYDD, tüzüğü gereği doğa, çevre ve canlı haklarına saygılı olmayı ilke edinmiştir. Bu nedenle hayvanların yaşam hakları ihlal edilerek elde edilen ürünler ve bunların bedelleri üzerinden yapılacak bir bağışı kabul etmemiz söz konusu değildir” diyerek duyurdu
KARARINI DEĞİŞTİRDİ
Bu açıklama üzerine Bülent Ersoy, ÇYDD’yi vasiyetnamesinden çıkardı. Ersoy, konuyla ilgili “Ben bu hediyemi, bu tarz spekülasyonlar oluşmadan önce yüreğimdeki samimi duygularımla bir röportajım esnasında beyan etmiştim. Muhterem dinleyicilerimden gelen bazı olumsuz yorumlar üzerine; kendimi aklamak ve paklamak adına kimseyi ya da kurum ve kuruluşları kullanmak değildi niyetim” dedi.

Bülent Ersoy ile ilgili haberi verdik. bülent Ersoy’un serveti, mal varlığı, zengin mi gibi sorular da geliyor. Bülent Ersoy’un yaşamı ile ilgili siz de google da Cem Adler, Bülent Ersoy erkek, Armağan Uzun, Bülent Ersoy – Beddua
Bülent Ersoy Şarkıları, Bülent Ersoy’un makyajsız hali, Bülent Ersoy öldümü, Bülent Ersoy hayatta mi, Bülent Ersoy nereli, Bülent Ersoy erkek, Bülent Ersoy gençliği, Ajda Pekkan yaş, bülent ersoy’un kızı, bülent ersoy’un oğlu barış, Bülent Ersoy Kaç Kilo, Bülent Ersoy erkek fotoğrafı terimlerini google da aratabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Berkcan Güven dolandırıldı

Fenomen Berkcan Güven, Alizade tarafından dolandırılmış. Sosyal medya fenomeni Berkcan Güven katıldığı bir programda beraber …

Sınırsız Hosting